7. února 2015
Být na svátek zamilovaných sama může být velmi stresující. Ale my pro vás máme 7 tipů, jak to zvládnout s nadhledem a grácií.

1. Udělejte si holčičí večer
Máte svobodné kamarádky? Vyrazte společně do baru, klubu … Užijete si spoustu zábavy.

2. Anti-valentýnská party
Nemusíte trávit večer jen se svobodnými kamarádkami, ale můžete přizvat i své nezadané kamarády. Záleží jen na vaší fantazii, jak si večer užijete.

3. Den s rodinou
Návštěva u rodičů je další skvělou variantou, jak trávit tento večer. Rodina je důležitá a návštěvu u ní neustále odkládáte. Tak proč se za nimi nevydat?

4. Postoj se počítá
Pokud již od rána věříte, že to bude příšerný den, vězte, že opravdu bude. Pokuste se vstát s úsměvem a s pocitem, že je to přeci den jako každý jiný.

5. Udělejte si čas jen pro sebe
Neustále odkládáte péči o sebe sama? Vyrazte na kosmetiku, manikúru, pedikúru … Zkrášlovací procedury vás nabijí novou energií. A 15. budete vypadat neodolatelně.

6. Vytvořte si tradici
Začněte letos. Běžte třeba výlet, do ZOO, botanické zahrady, divadla … A tuto tradici dodržujte i v následujících letech třeba i s partnerem.

7. Zaměřte se na sebe
Hledejte samu sebe. Každému se někdy stalo, že byl na svátek zamilovaných sám, ale není všem dnům konec. Nezoufejte a věřte si!