2. února 2015
Myslíte si, že jsou plně zaneprázdněni, aby dosáli vaší i své spokojenosti? Omyl, všímají si i detailů, čtěte:

Světlo
Muži milují potěšení i pro oči, to jistě víte. Proto je pro ně důležité, jestli se umíte odvázat i bez tmy.

Kontrola
Neustálé kontrolování se je nepřirozené a rušivé. Když k tomu přidáte stydlivost a nejistotu, můžete si být jistá, že si toho všimne.

Sexy
Možná si tak nepřipadáte, ale věřte, že v každé ženy je sexy kočka. Snad si nemyslíte, že vašeho partnera přitahují ženy, které sexy nejsou? (vždyť je s vámi) Nechte jej, ať se pokochá vašimi křivkami: prsa, boky, zadeček… což jsou nejčastější místa, kam zabloudí očima před tím, než podrobí kontrole vaše nejstřeženější místečko!

Oblečení
Někdy je čas na rychlovku, jindy se rád pokochá spodními vrstvami vašeho oblečení. Můžete být i odvážnější a připravit si pro něj i něco více dráždivého než romantické krajky. Obchody s erotickým zbožím mají mnoho variant prádla, které má dírku přesně tam, kde ji potřebujete 😉

Prožívání
Každý muž sleduje svou patrnerku, jak si užívá erotické hrátky. Vaše projevy vnímá velmi intenzivně, získává tak přehled, co se vám líbí a dodají mu odvahu i na odvážnější kousky. (a také podle nich hodnotí, jaký je milenec)

Fantazie
Ležet jako prkno vás snad ani nenapadne, i když je to někdy pohodlné. Proto nenechávajte vše jen na něm, přeberte iniciativu a navrhněte novou polohu, hru, praktiku… Záleží jen na vás!