1. února 2015
Když milému poskytnete následující služby, budete milenka, na kterou jen tak nezapomene!

Hra na harmoniku
Proč mu dopřávat obyčejný orální sex, když mu můžete poskytnout mnohem větší blaho? Třeba tak, že jeho kopí použijete jako harmoniku. Jazykem přejíždějte nahoru a dolů. Za takový milostný koncert by každý muž klidně zaplatil balík!

Vše je O. K.!
Prsty udělejte znak O. K. Ukazováček si přiložte nad horní ret jako knír, zatímco palec se dotýká spodního rtu. Penis mu obejměte zbylými prsty a šup na to. 🙂

Nikdy nekončící ruční práce
Nechte své ruce pracovat spolu se svými ústy. Pocit neustálého zasouvání ještě víc umocní jeho vzrušení.

Ohňostroj v posteli
Věděla jste, že penis ve skutečnosti nekončí nad varlaty, ale pod nimi? A přesně v tom místě se nachází bod, který – když budete masírovat a zároveň ho orálně laskat – se blahem celý rozzáří.

Rumové koule
Zlehka uchopte a masírujte jeho varlata po celou dobu vašeho orálního odměňování. Prožitek bude mnohem intenzivnější. Ale pozor, s jeho chloubami určitě nezacházejte jako s míčky proti stresu!

Nadechnout a vydržet!
Tady je prostý návod na „deep throat“. Pořádně se nadechněte a sajte jeho penis! Poznámka redakce: Trik, který přinese ovoce bleskově.

Blesková masáž s výbuchem
Jednou rukou chyťte jeho penis u kořene, druhou těsně nad ním. A teď to nejdůležitější: jazykem kružte okolo žaludu. Zaručený tip, když vám za čtyři minuty začíná váš oblíbený seriál.