16. ledna 2016
Bohužel se někdy stane, že váš dokonalý vztah dostane tvrdou ránu. Jsou věci, které raději nedělejte, „vyléčíte“ se pak rychleji.

Lidé

Někdo má po rozchodu tendenci okamžitě navázat nový vztah. A bohužel většinou hledáme nesprávné typy. Ozývá se v nás touha po úplném opaku minulého partnera. Dejte pozor, aby to nebyl „grázl“

Ex

Některé z nás se uchylují do náruče ex partnera (myslíme muže, kteří byli před naším posledním). Myslíme si, že někdejší blízký člověk nám bude rozumět a nejdeme u něj rozhřešení či vzplanutí staré lásky. Musíme si uvědomit, že čas nejde vrátit zpět a nelze navázat přesně tam, kde se vztah přerušil.

Jako z řetězu

Přehlušit vzniklé prázdno ve víru večírků a nezávazných flirtů také úplně nefunguje. Pocit prázdnoty se postupně bude prohlubovat společně s morální kocovinou. Samozřejmě neříkáme, že máte sedět doma a plakat, ale nic se nemá přehánět.

Žádné změny

Pokud zůstaneme po rozchodu ve stejném cyklu: přátelé, bydlení, práce, lokality, záliby… jež nás spojovaly s bývalým, vzpamatování se z krachu vztahu bude delší. Naopak je dobré udělat pár změn.