16. ledna 2016
Bohužel se někdy stane, že váš dokonalý vztah dostane tvrdou ránu. Jsou věci, které raději nedělejte, „vyléčíte“ se pak rychleji.
1 / 2

Lidé

Někdo má po rozchodu tendenci okamžitě navázat nový vztah. A bohužel většinou hledáme nesprávné typy. Ozývá se v nás touha po úplném opaku minulého partnera. Dejte pozor, aby to nebyl „grázl“

Ex

Některé z nás se uchylují do náruče ex partnera (myslíme muže, kteří byli před naším posledním). Myslíme si, že někdejší blízký člověk nám bude rozumět a nejdeme u něj rozhřešení či vzplanutí staré lásky. Musíme si uvědomit, že čas nejde vrátit zpět a nelze navázat přesně tam, kde se vztah přerušil.

Jako z řetězu

Přehlušit vzniklé prázdno ve víru večírků a nezávazných flirtů také úplně nefunguje. Pocit prázdnoty se postupně bude prohlubovat společně s morální kocovinou. Samozřejmě neříkáme, že máte sedět doma a plakat, ale nic se nemá přehánět.

Žádné změny

Pokud zůstaneme po rozchodu ve stejném cyklu: přátelé, bydlení, práce, lokality, záliby… jež nás spojovaly s bývalým, vzpamatování se z krachu vztahu bude delší. Naopak je dobré udělat pár změn.

1 / 2