20. ledna 2015
Přemýšlíte, čím to je, že jste od posledního rozchodu stále sama? Máme pár tipů, čím muže můžete odrazovat:

Úspěch
Ano, přesně tak. Máte dobrou práci, vyděláváte slušné peníze, máte byt, zvládáte platit hypotéku, nemáte problém vyrazit na dovolenou i dvakrát za rok… Navíc máte cíl, čeho chcete dosáhnout. Nechceme muže házet do jednoho pytle, ale většina se bojí, že vám prostě nebudou stačit. Nevychrlete všechny své úspěchy na první schůzce.

Nezávislost
Nemusí to být o penězích. Nepotřebujete muže na nošení nákupu, na drobné opravy v domácnosti… Pokud muž necítí, že jej žena potřebuje či po jeho společnosti touží, jeho zájem upadá. Udělejte ze sebe trochu nešiku a svěřte se, že potřebujete přišroubovat poličku 😉

Nedůvěra
Některé ženy zasáhne rozchod tak, že pociťují silnou nedůvěru vůči mužům a na schůzce to dávají najevo. Proč by se s vámi měl scházet znovu, když na něj vysíláte signály typu: „No, to jistě“ „To ti tak věřím“ …

Horlivost
Souhlas s každou větou, bombardování zprávami, telefonáty či emaily. Toužíte ho vidět každý den. Není to moc hrrr? Je, uberte plyn. Vypadáte zoufale.

Odmítání
Single ženy rovnou muže odmítnout, aniž by mu dali šanci. Možná tak činí ze strachu, možná z nerozhodnosti, možná jde jen o obranu. Muži chápou NE, proto se dají raději na ústup. Pokuste se ho neodpálit první větou a dejte mu šanci vás pozvat alespoň na skleničku.

Biologické hodiny
Na schůzce neustále opakujete, jak se těšíte, až budete mít děti. Že všechny vaše kamarádky již porodily či jsou těhotné. Pokud hledáte jen vhodný genetický materiál, muži to vycítí. A co si budeme nalhávat, kolik znáte mužů, kteří se hrnou do potomků či svatby?