13. ledna 2015
Ráno máte čas sotva na rychlovku? Když podniknete ty správné tahy, budete se oba celý den těšit do postele!
1 / 3

Nalaďte ho po probuzení
Jasně, ráno se nestíháte ani pořádně namalovat, natož dovádět s milým v posteli. Ale pozor: Pár žhavých doteků zabere jen několik minut, ale umí zařídit, že vás přítel potom v práci nepustí z hlavy! Jak na to? Probuďte ho líbáním na klíční kosti. Místa podél nich jsou totiž výjimečně citlivá na dotek, a přesto je při erotickém laskání spousta lidí zanedbává. Zakružte mu jazykem ve zmíněné oblasti, dýchejte mu zblízka na kůži a pak rty pomalu sjíždějte po břiše dolů k pupíku. Zrovna když si drahý začne myslet, že ho svádíte k rannímu milování, zastavte se a se rty přitisknutými k jeho kůži zamumlejte: „Doděláme to večer, lásko…“ A odtáhněte se a vklouzněte do koupelny. Bez něj!

Potěšte se po ránu rychle sama
Když se v noci dobře vyspíte, jste pak perfektně uvolněná a snadno se vzrušíte. Odkopněte peřinu a nechte milého, ať sleduje, jak se sama laskáte. On se ale přidat nesmí. Dejte mu za úkol, aby si v paměti vyfotil, jakým způsobem se sama sebe dotýkáte, a pak vám totéž udělal později. Tentokrát není třeba v nejlepším přestávat. Nadělte si ranní výbuch slasti a potom se těšte, až vám dá přítel během dne další nášup.

Experimentujte s esemeskami
Místo chrlení erotických textovek zkuste dráždivý vzkaz sestavit jenom z emotikonů. Pokud drahý vaše poselství nepochopí a zeptá se vás, co jste zašifrovanou zprávou myslela, tajuplně odpovězte: „To se dozvíš večer.“

1 / 3