25. prosince 2014
Chcete si s ním užívat báječný sex, ne zařizovat společné hnízdo. Proč ne? Kočírujte ale nezávazné randění tak, abyste si nezranila duši.
1 / 2

1. Stanovte hranice
Pokud při loučení prohodí, že vám zítra zavolá, odpovězte: „To nemusíš.“ Dáte tím najevo, že nestojíte o těsný vztah. Jestliže milenec přesto začíná být přehnaně oddaný, jasně oznamte: „Nechci se vázat.“

2. Odmítněte zadaného
Sice mu nebudete muset po večerech smažit řízky ani trávit víkendy u jeho rodičů, ale to ještě neznamená, že vám bude v milostném trojúhelníku blaze.

3. Mějte vlastní plány
Naznačila jste mu, že se na něho nehodláte lepit, tak se podle toho chovejte. Ať vás ani nenapadne odmítat pozvání na mejdany a vysedávat po večerech doma jen pro případ, že by si na vás nezkrotný panter náhodou udělal čas.

4. Stopněte nerovnou lásku
Jestli jste se do něj zamilovala a toužíte po větší blízkosti, zatímco on dál jede v pohodlných kolejích nezávazných schůzek, přiznejte: „Chci s tebou chodit.“ Pokud se vlk samotář vyděsí, ve vlastním zájmu zavelte k rozchodu.

5. Nezabydlujte se u něho 
Když v jeho doupěti zůstanete do rána, odolejte pokušení označkovat si území leskem na rty zapomenutým v koupelně. Když nechcete, aby si na vás tenhle lovec dělal nároky, nečiňte si je ani vy na něj.

1 / 2