11. prosince 2014
Doufáme, že máte štěstí na nejlepší milence ;-)

Egoista
Většina mužů není sobecká a v posteli nemyslí jen na sebe. Samozřejmě myslí na vás! Ale je skupina chlápků, kterým jsou vaše nálady a chutě ukradené. Jsou to sobci, kteří si uleví, otočí se k vám zády a je jim jedno, jak se cítíte vy! Předehra, mazlení před a po sexu je pro ně tabu!

Režisér a dirigent
Jedním z typů je milenec, který se snaží diktovat a určovat celý průběh milování. Organizuje, jak si máte lehnout, kterou nohu zvednout, kdy máte sténat… Potřebuje vše řídit a mít pod kontrolou. Na vaše pocity nedbá. Od vás chce jen, abyste sehrála správně svou roli ve scénáři.

Nezkušený
Jasně, můžete namítat, že pro mnohé ženy je nezkušený partner výzvou, a rády ho zaučí do tajů erotiky. Ostatní ženy ale nemají rády nejistotu, nešikovnost, zmatenost… Muž musí budovat své sebevědomí i v sexuální oblasti. Co si budeme povídat, když vás sebejistý muž popadne a dá vám najevo svůj chtíč, podlamují se vám kolena. Ale začátečníky nezatracujte. Na jeho prvních zážitcích hodně záleží. Oceňte ho, chvalte ho a dodejte mu potřebnou důvěru.

Pecivál
Prostě lenoch, který leží na gauči, i když se před ním promenádujete v sexy prádélku. Jejich iniciativa k milování je na bodě mrazu, když už se přemluví k akci, nejde o žádnou velkou aktivitu. Nechají vás „to“ odmakat. Ale pozor! Abyste nezaměnila pecivála s nemocným mužem, který může mít problémy s erekcí a stydí se vám přiznat.

Sprinter
Vášnivý a divoký sex není k zahození, ale musí mít své hranice. Pokud vám vaše postelové scény začínají připomínat akční film plný poloh z nejdivočejšího porna, je to začátek konce. Nic proti rychlovkám, ale prostě to chce střídat.

Jen…
Milenec, který má v malíčku všechny esa, která na vás fungují, ale jako partner je úplně na nic. A naopak. Pokud chcete vztah, měl by fungovat na obou rovinách. Pokud chcete jen milence, tak vám gratulujeme!

Na závěr jedna malá a pravdivá statistika: Sex je 10% vztahu, ale když nefunguje tak je to 100%!