30. listopadu 2014
Dnes večer vypněte mobil, zavřete se s přítelem v ložnici a vyzkoušejte tyhle originální dráždivé hry, které zatím neznáte. Ráno vás nebude chtít pustit do práce!

Myslíte si, že víte o vášnivém sexu skoro všechno a těžko vás jen tak něco překvapí. Vždyť už jste vyzkoušela desítky divokých triků a proplétala se svým milencem nohy, ruce i těla v šílených polohách. Moc dobře víte, jaké laskání vám zařídí luxusní orgasmus a které doteky promění vašeho drahého ve vybuchující sopku. Jenže i když už máte vyzkoušené, co vám v posteli/v lese/na kapotě auta nejvíc vyhovuje, sexuologové pořád vymýšlejí nové pikantní zlepšováky, kterými můžete svůj erotický jídelníček ještě víc okořenit. Třeba následující smyslné novinky, které jste zaručeně ještě nikdy nevyzkoušela.

ROZPALUJÍCÍ ROZCVIČKA

Žhavý trik: Připravit, pozor, led!
Muži funí blahem, když je laskáte po těle prádlem, které jste si čerstvě svlékla, jenže váš mazlivý kocour už tuhle předehru zažil mockrát. Jestli ho chcete překvapit, strčte své nádherné saténové kalhotky do mrazáku a nechte je tam celý den před chlípnou akcí. Až bude váš drahý ležet ve vyhřátých peřinách, odběhněte do kuchyně, přineste ledové prádlo a jemně mu ho omotejte okolo penisu. Satén zůstává jemný a hebký, i když má teplotu jako kus ledu. Kombinace měkké látky a chladu způsobí vašemu milenci příjemný šok.

Kalhotkami ho můžete také něžně masírovat a přejíždět mu jimi po vnitřní straně stehen, po varlatech i po celé délce penisu. Čiňte se ale rychle, protože žár partnerova těla za chvíli kalhotky ohřeje. Jakmile prádlo dosáhne pokojové teploty, vyzkoušejte další trik. Zajděte do koupelny, namočte žínku v hodně teplé vodě a pak s ní přejíždějte po partnerově vztyčeném kamarádovi. Dotek vlhké a teplé látky ho vystřelí na vrchol blaženosti. Teplo navíc rozšiřuje cévy, takže se mu do intimních partií nahrne víc krve. Ucítíte, jak se vám jeho penis pod rukama zvětšuje.