27. listopadu 2014
Zastihlo vás padající listí poněkud čerstvě singl? Tohle je dobrá stránka věci:

1. Všichni vaši přátelé vás teď obalí svou láskou. Spolužačka z dětství vás vytáhne na kafe, nechá vás vybrečet, nastaví náruč a bude naslouchat jako nikdy. Zadaná kamarádka se utrhne a vyrazí s vámi na babský víkend, přičemž vaše blaho pro ni bude to hlavní. Kamarád gay s vámi půjde do kina na jakoukoliv kravinu, jen když konečně uvidí na vaší tváři úsměv.

2. Můžete se roztáhnout v posteli podle libosti (a nastěhovat si tam zpátky toho vykázaného růžového plyšáka). Už žádné chrápání a cizí koleno v ledvinách ve dvě ráno!

3. Konečně si byt zařídíte podle svého. Pryč s držákem na papírové utěrky vyrobeným ze špejle a provázku! A chce to taky nový koberec!

4. Budete mít Sexu ve městě podle libosti. A nikdo na vás nebude syčet, že je čas přepnout televizi na nějaký úděsný horor!

5. A smíte si vzít na sebe tu růžovou baletní sukýnku, o níž tvrdil, že je jak pro dítě, a k tomu kožený křivák a motorkářské boty! Protože jediný člověk, s nímž se teď budete radit, co pro vás je nebo není dobré, jste vy sama!