24. listopadu 2014
Dneska je vážně jiná doba a single třicátnic je víc, než byste si myslela. Hlavu vzhůru!

1. Jste zvyklá na samotu
Ano, na single život se lehce zvyká. Samota vám vlastně začala vyhovovat, jen občas na vás padne nějaký splín, když přijdete z práce večer domů a nikdo tam na vás nečeká. Nebo když se díváte na zamilovaný film a uvědomíte si, že se vás nikdo nedotkl už půl roku ani kovovou tyčí. Ale představa, že se o někoho staráte, okolo někoho skáčete, vaříte mu, perete prádlo, že se někomu hlásíte, kde jste, a kdy přijdete…to vás děsí. 

2. Slečna Náročná
Je docela logické, že neberete "všechno", vždyť už máte svoje léta a víte, co chcete a co ne. Díky zkušenostem taky můžete porovnávat. Do dalšího vztahu jste ochotná vstoupit jen v případě, že partner bude splňovat veškerá kritéria. To se samozřejmě nestane, supermani mezi námi reálně nelétají.

3. Srdeční fraktura
Jste zklamaná z minulého vztahu, kde jste si krásně nabila pusinku a bojíte se, že by se historie mohla opakovat. Pravděpodobně se bude opakovat, protože ženy si k sobě neustále přitahují ty samé typy mužů, tedy ty samé neduhy, zlozvyky, temperamenty… Vítejte v začarovaném kruhu.

4. Nemáte čas
A opravdu není to výmluva. Jste v práci od rána do večera, a když přijdete domů, vyčistíte si zuby a házíte šipku do postele. Nemáte šanci nikoho potkat a když, tak prostě není kdy randit. Možná tak o té půlhodinové polední pauze.

5. Užíváte si
Řekněme, že máte ráda nové věci. A muže. Střídáte je jako ponožky, což vlastně není nic špatného, ale pak se nemůžete divit, že máte za A breberky a moribundus a za B že s vámi nechce žádný být, protože máte pekelnou pověst.

6. Je vás moc
Co když jste prostě pro muže nesnesitelná? Nemluvíte moc? Nelíčíte se moc? Nepapáte moc? Ne, vážně, zkuste se zeptat svých kamarádů-mužů, co si o vás myslí, a jestli náhodou něco neděláte špatně.

7. Prostě jste HO ještě nepotkala
Jde o to být ve správný čas na správném místě, což je sakra těžká mise. Vydržte!