22. listopadu 2014
Jsou otázky, na které reaguje jako špunt letící z lahve sektu. Máme pro vás přehled opravdu nebezpečných vět:

1. Kdy přijdeš?
Tuhle větu nesnáší muži i ženy. Slýchali jsme ji od rodičů dlouhá léta, takže teď chceme všichni trochu svobody. Prostě přijde, až bude doma 😀 Nečekejte s romantickou večeří…

2. Nejsem moc tlustá?
Při otázkách tohoto typu je muž v pasti. Když řekne, že ne, nebudete mu věřit a hádka je na světě. Když řekne ano, tak se samozřejmě urazíte. Pokud nechcete vyvolat hádku, neptejte se!

3. Kdy už konečně…
Opravíš ten záchod, budeš častěji doma, vyneseš smetí,… doplňte libovolně. Když nasadíte výraz vytočené fúrie, nemá šanci vyváznout bez šrámu a rozhodně nedocílíte toho, aby danou věc udělal. Otázky začínají kdy už konečně… muži vnímají jako přímý útok. Buďte trochu diplomat nebo si vzpomeňte na vtip: Když muž něco slíbí, není nutné mu to každých šest měsíců připomínat!

4. Já už ti nestačím?
Je jasné, že se sem tam otočí za sexy kočkou nebo se podívá na nějaký film pro dospělé. To ale přeci neznamená, že je to o vás. Žárlivá scéna u monitoru počítače ho dokáže vážně vytočit (měl přeci jiné plány). Prostě se nad to povzneste, ale pokud máte jistotu, že vám zahýbá, rozhodně se neschovávejte do kouta.

5. Líbím se tvým kamarádům?
Je jasné, že vás u piva probrali, ale přeci vám nemůže takové chlapské informace sdělovat? Vy mu také neříkáte, co si o něm povídáte s kamarádkami, nebo snad ano?

6. Co jsi říkal?
Vede dlouhý monolog o závažném problému a vy ho setřete otázkou, o čemže to mluvil? To by naštvalo každého. On očekával váš názor, nápad, kritiku… Soustřeďte se trošku!

A teď se zamyslete, kolik z šesti otázek by naštvalo vás? Že šest? Tušily jsme to 😀