21. listopadu 2014
V posteli to vypadá, že hlavní nástroj „potřebný“ k potěšení má muž, snad tomu nevěříte. I my, ženy, to umíme roztočit svojí intimní výbavou.

Stahování

Názory typu „ženě stačí roztáhnout nohy“ nechte lenivým milenkám. Pokud chcete potěšit sebe i partnera, začněte používat vnitřní vaginální svaly. Začněte je posilovat a získejte tak výkonný nástroj k potěšení. Pravidelné cvičení vám přinese lepší a kvalitnější sex. To stojí za zkoušku, ne?

Kroužení

Kromě stahování a povolování svalů, které zintenzivní rozkoš, vyzkoušejte také krouživé pohyby. Až bude partner uvnitř, převezměte iniciativu a zjistěte, co všechno pánví dokážete. Pomalé kroužení vás může velmi mile překvapit.

Poškádlete

Abyste se měla nestále nač těšit, udržujte svůj nejcitlivější bod v pozoru. Klitoris je citlivý nejen na orální hrátky či přirážení. Dokáže cítit i ty nejjemnější doteky, jaké umí poskytnout například pírko. Využijte schopnosti svého knoflíku slasti v sólo hrátkách i s partnerem.

Zvedněte

Starý dobrý zlepšovák v podobě polštářku pod zadečkem otevírá nové možnosti, jak potěšit vás i vašeho milence.

Zkrášlete

Protože všechny víme, že důležitý je nejen výkon, ale i to, co mu předchází. Nezapomínejte proto na vizuální efekt. Holení může být hra pro něj i pro vás. Nikdy nebude vědět, jaké překvapení jste pro něj přichystala. Trojúhelník, čárka či brazilská depilace?