17. listopadu 2014
Váš svalnatý protějšek má spoustu tajemství – stejně jako vy. Jenže teď o ně přijde. Po přečtení následujícího článku o něm totiž budete vědět skoro všechno!

Ve chvíli, kdy v duchu zajásáte, že jste svého drahého konečně důkladně prohlédla, vás zase něčím překvapí. „Kamarádka mi nedávno prozradila, že viděla mého přítele, jak se v baru líbá se svou bývalou! Když jsem na Pavla uhodila, udiveně odpověděl, že líbání přece neznamená žádnou nevěru! Zajímalo by mě, jak by se tvářil, kdybych mu provedla něco podobného,“ rozčiluje se pětadvacetiletá asistentka Linda.

Že mužskému sexuálnímu světu příliš nerozumíte? Tak právě teď máte šanci zjistit, jaké skutečnosti před vámi testosteronem nabitá polovina lidstva tají. Připoutejte se, dobrodružná výprava do mužské džungle začíná.

11. Nejste sama, kdo předstírá orgasmus.
Muži obdobně jako vy občas také čekají na vyvrcholení zbytečně. Důvod? Únava, stres, nedostatek touhy. Když si však jejich slast vezme dovolenou, dokážou předvést úctyhodný herecký výkon, jen aby vám udělali radost. „Jednou nebo dvakrát jsem vyvrcholení předstíral,“ přiznává třiadvacetiletý student Martin. „Neměl jsem tu správnou náladu, ale Katka se pořád snažila udělat mi dobře. Věděl jsem, že to nepůjde, a tak jsem zahrál divadlo.“

Čas od času orgasmus předstírá 19 % mužů. Možná si myslíte, že byste podvod odhalila. Vy si ale nemusíte vůbec ničeho všimnout – obzvlášť pokud přítel používá kondom. A pozor – pokud se vám zdá, že váš protějšek předstírá vyvrcholení podezřele často, může mít s dosahováním orgasmu problém. Promluvte s ním; třeba mu pomůže návštěva sexuologa. Jestli váš milovaný v poslední době postrádá v posteli ten správný elán, zkuste něco nového: třeba ho sveďte v kuchyni během vaření.