4. listopadu 2014
Muži a vyznání citů - to je jedna obrovská a komplikovaná kapitola. Velká část silnějšího pohlaví si s větičkou „Miluji tě!“ dává hodně načas. Proč?

1. Nemiluje
Nejjednodušším vysvětlením je, že vás nemiluje. Jestli je to pravda, na jedné straně můžete ocenit jeho čestnost, že vám nechce lhát. Ale na druhou stranu, proč s vámi je? Pokud jste na začátku vztahu, stále máte šanci, že se brání zamilování či si to jen přiznat. Jste-li spolu několik let, je bohužel možné, že jeho vášnivé city vyprchaly.

2. Nechce být první
Začali jsme tou nejhorší variantou, teď se to bude jen zlepšovat. Mnoho mužů svou partnerku opravdu miluje, je to nechce říct první. My samozřejmě také ne. Takže se motáme v začarovaném kruhu – kdo z koho. Většinou vy nevydržíte a větička vyletí z vašich úst.

3. Bojí se
Tvrdí, že se nebojí ničeho, je přeci chlap! Ale když přijde na lásku, city a všechno kolem, je v koncích. Snadným vysvětlením, proč se bojí vám své city vyznat je, že to znamená závazek. Nebo se bojí, že vy jeho city neopětujete. Zkuste ho trošku ujistit 😉

4. Neví to
Určitě znáte lidi, kteří vyznat jakékoli city prostě neumí. Myslí si, že to z jeho chování, gest a doteků vytušíte sama a nemusí vám nic říkat.

5. Už vám to řekl
Nezapomínejme na myšlení mužů, které v této chvíli funguje takto: Už jsem to jednou řekl, nemusím to tedy neustále opakovat. Zdá se vám tato logika zcestná? Každý jsme jiný a vy mu klidně řekněte, že toužíte, aby vám vyznání opakoval, ale sama víte, že všeho moc škodí.

Ruku na srdce! Jak často vy říkáte: „Miluji tě!“