1. listopadu 2014
Nechápete, proč se vás drahý ptá právě na to či ono? Víme, co se mu honí v hlavě, když nadhodí:

Váš vkus.
Jakmile začne váš divoch vyzvídat, kam ráda vyrážíte za nákupy, zapařit nebo se zrelaxovat, pátrá po věcech, jimiž by vás mohl v budoucnu oslnit. Upustíte-li proto jméno svého oblíbeného obchodu, koktejl klubu nebo pizzerie, můžete tušit, kam s vámi zamíří, až budete mít narozeniny.

Vaši sexuální minulost.
Ve skutečnosti vašeho milého vůbec nezajímá, jak jste skotačila s jeho předchůdci a co všechno se jim s vámi na lůžku dařilo. Chce se jen ujistit, že jste s jeho postelovým výkonem spokojená a že s vámi úspěšně drží krok. Pokud toužíte po zlepšení milostných dovedností svého hřebce, prohoďte třeba, že jste nikdy v minulosti neměla o orgasmus nouzi. Uvidíte, jak zvýší nasazení.

Váš poslední vztah.
Stačí jediná zmínka o předchozím románku a váš milý okamžitě znejistí. Kdykoliv potom sám zmíní jméno vašeho bývalého, touží prozkoumat, zda po něm náhodou stále nelačníte. V takové situaci raději utečte od tématu. Čím méně toho o svém předchozím partnerovi napovídáte, ať už dobrého, nebo špatného, tím rychleji svého současného milovníka ujistíte, že v hlavě nosíte už jen jeho.

Vaše důvěrnosti.
Zbystřete před ostrostřelcem, který si od vás hned na první schůzce nechá odvyprávět trable s rozvodem vašich rodičů nebo všechny možné důvody, proč vám zkrachoval předchozí vztah. Snaží se tak navodit pocit absolutní důvěry, který vás rychleji dopraví do jeho ložnice.