26. října 2014
Venku už přituhuje, a tak se muži začínají halit do teplejších svršků. Posviťte si na jeho vkus, a zjistěte, s kým máte tu čest…

Kožený křivák
Typický příklad moderního prince. Ví o sobě, že je sexy, a dokáže s tím pracovat. Udělá pro vás cokoliv, ale zároveň počítejte s tím, že nebudete jediná a o jeho činech hodně uslyšíte, často ne od něj. Jste připravená tohle skousnout?

Dvouřadý kabát
Kromě uhlazeného outfitu si hlídá i účes, který si u svého kadeřníka nechává pravidelně zastřihnout. I když vypadá usedle, překvapí vás: Pokud jste party typ, on vám vašeho koníčka určitě nezatrhne!

Retro bunda
Tyhle bundičky a` la osmdesátky nedávno zaplavily přehlídková mola. Takže on je buď posedlý trendy, anebo týpek, který zamrzl. Je přesvědčený, že jeho okolí včetně vás nemá na práci nic jiného než jeho.

Tlustá péřovka
Pokud nosí tuhle teplou, ale neforemnou záležitost, je přesně takový jako ona. Nemotorně se pohybuje a vyžaduje moře prostoru. Jste si jistá, že chcete randit se slonem v porcelánu? 

Parka
Nejčastější a skoro jediná věta, kterou od něj uslyšíte? „Miláčku, já tě znám ze všech nejlíp.“ Pravda, je sice „mouchy, snězte si mě“, ale zase vám splní každé přání. Takže pokud po svém boku potřebujete hodného kluka, je on ten pravý.