31. srpna 2014
Vy kamarádky informujete o všem, co se ve vaší lásce šustlo. Ale co říká své partě on, když…

…chce s vámi chodit
Ještě se zatím moc neznáte, ale přesto byste ráda věděla, co zamýšlí dál? Pokud před známými prohodí: „Myslím, že je skvělá po všech stránkách, ale nejspíš z toho nic nebude,“ máte vyhráno. Přiznal totiž, že se s vámi cítí úžasně. A fakt, že vzápětí váš vztah zlehčuje, znamená, že do něj vkládá naděje, ale nechce nic zakřiknout.

…vás miluje
Randíte spolu už delší dobu, chová se k vám jako k bohyni, proto by měl dřív či později prohlásit: „Myslím, že je to ta pravá!“ Pokud k vám zahořel láskou, výše uvedenou větu z pusy před svými kumpány nevypustí. Důvod? Muži dokážou o nedůležitých věcech klábosit hodiny, ovšem skutečné pocity si nechávají pro sebe. Takže když narazíte na jeho parťáka a už po pár větách odhalíte, že o vás nikdy neslyšel, měla byste se spíš zaradovat než být dotčená…

…se s vámi vyspal
Hupsla jste s ním do peřin pár hodin po seznámení. Co řekne své partě? Na hlubokou analýzu jeho jednání zapomeňte: „Se ženami to máme podobně jako s pizzou. Prostě neřešíme, jaká je. Jen víme, že ji chceme. Prostě to tak je,“ potvrzují Cosmu mladí Češi.

…vám byl nevěrný
Sype si popel na hlavu, protože se vyspal se svojí finanční poradkyní, a prosí, abyste ho vzala na milost. Vy už jste rozhodnutá, jak s nevěrníkem naložíte, ale hlodá ve vás, co od něj uslyší jeho kumpáni? Jestli se cítí provinile, stroze oznámí: „Podělal jsem to,“ a nato do sebe kopne pět šest panáků.

…to mezi vámi skřípe
Vyčetla jste mu, že nevynesl odpadkový koš, i když jste ho několikrát žádala. A on? Práskl dveřmi a odpochodoval do hospody. Co tam prohlásí? „Nechápu, proč je pořád s něčím nespokojená. Nikdy se jí nezavděčím.“ Místo aby uznal vlastní chybu, raději před svými společníky hází vinu na vás, aby si zvýšil sebevědomí, i když tuší, že jste vybuchla oprávněně.