6. srpna 2014
Chcete zjistit, jak to s vámi muži opravdu myslí? Sledujte jejich pohyby! Bezděčná gesta vám prozradí, jestli jsou vzrušení, naladění na stejnou vlnu nebo jsou jen obyčejní potížisté.

Ať už s muži chodíte, spíte, nebo pracujete, každou svou získanou výhodu určitě oceníte. A my vám nabízíme jeden z nejvyšších trumfů: schopnost uhodnout, co si myslí, ještě než otevřou pusu. Každý odborník na neverbální komunikaci vám potvrdí, že před vznikem a rozvojem řeči se lidé dorozumívali pomocí těla.

I dnes k vyjadřování svých pocitů nevědomky užíváme spoustu gest. Pokud tedy umíte číst mužské signály, je to jako vstupenka do zákulisí jejich psychiky. Heuréka! Poučte se o nejvýmluvnějších pohybech a zjistěte, jak na ně reagovat vlastní řečí beze slov.

Náklon hlavy na stranu

Když se setkáte očima, ukloní hlavu do strany.

Jak si to vyložit: Náklon hlavy je podvědomý vyzývavý signál každé ženě, k níž muž něco cítí. Je to gesto, které mládenec použije, když ho žena zaujme, ale rád by, aby iniciativa vyšla od ní. Dává jí najevo zranitelnost, aby vypadal přístupněji, a tím ji navnadil k dalšímu kontaktu. Takže pokud vám muž, s nímž si vyměňujete pohledy, dá úklonem hlavy najevo své pocity, je to pokyn, že se mu máte jít představit nebo mu třeba poslat panáka. Pokud stojíte po prvním rande u dveří, kam vás doprovodil, a čekáte na pusu od tohoto kluka, neztrácejte čas a vlepte mu jednu sama!