28. července 2014
Řeč vašeho těla je výmluvnější než slova. Stačí ve správnou chvíli šikovně použít ruce. Zasvětíme vás do tajů omamných hmatů.
1 / 4

Samozřejmě už dávno víte, jak opojné je spojení dvou rozpálených těl. Tušila jste ale, že stačí jednou prohrábnout jeho vlasy a váš horkokrevný dravec zjihne do podoby andělského beránka? Pohlazení v pravou chvíli totiž spouští celou triádu chemických reakcí, které zodpovídají za náhlé vzplanutí vášní. Mužské podvědomí registruje i jemné náznaky přízně a odpovídá zvýšenou produkcí pohlavních hormonů.  Jestliže je váš drahý už teď zamilovaný až po uši, uvidíte, jak s ním zamávají tyto přesně střižené pohyby.

1. Přitulení na rameno
Když položíte hlavu na rameno svého srdcového krále, vyjadřujete jednoznačný zájem o něho. Všimněte si, že jestliže zrovna necestujete nočním vlakem a hlava se vám samovolně nezakutálí na tělo vašeho spolucestujícího, tasíte tuto zbraň pokaždé, když si v novém vztahu chcete upevnit své pozice. Pokud jsou ale po několikaletém randění už neotřesitelné, většinou se k podobným bezeslovným vyznáním neodhodláte.

Toužíte-li proto vyburcovat ze starého přítele nový příliv extáze, tulte se k němu při každé příležitosti. Zcela ho tím odzbrojíte a ponoříte vás oba do hravé nálady. Během svého manévru navíc můžete pozorovat, jestli váš přítel, kdykoliv se k němu hlavou přiblížíte na těsnou vzdálenost, zavírá oči. Jestliže ano, jste dvojnásobnou vítězkou. V tu chvíli si totiž představuje, jak s vámi dovádí na svém prostěradle.

1 / 4