24. července 2018
Podle těchto známek poznáte, jestli vás s novým objevem čeká orgastický třesk.

Měníte hlas

Pokud ve společnosti svého dobyvatele podvědomě nasazujete hlubší tón, vaše tělo dává jasně najevo, že vás muž vzrušuje a přitahuje. O poznání vyšší hlas zase značí vaši touhu po důvěrnostech. Obojí znamená příslib divokých ložnicových představení.

Nehlídáte se

Svému lovci jste ochotná vypovědět všechno a nečervenáte se ani při líčení postelových trapasů. Otevřená mysl slibuje i otevřenost v ložnici. Jestliže však obezřetně volíte každé slovo, jakmile se chystáte nového kovboje v posteli osedlat, zdrženlivost vám zkomplikuje cestu k slasti.

Vpíjíte se mu dlouze do očí

Pokud se svému objevu dlouze díváte do zorniček i při nezávazném tlachání, těšte se na brzký rozpuk vášní. Když od sebe totiž nemůžete odtrhnout kukadla, jasně si tak koledujete o hlubší a intenzivnější propojení svých těl.

Jemně se vás dotýká

Rozlévají se vám po těle hektolitry příjemných pocitů, sotva se vás nováček vašeho srdce jen letmo dotkne při hovoru? Buďte si jistá, že jakmile z vás shodí šaty, dočkáte se libého svrbění v podbřišku. Rozechvělost z každého dotyku předznamenává stejnou vzrušivost i při sexu.