18. prosince 2017
Ač se říká, že upřímnost je základ, pokud vám na vztahu s vašim milým opravdu záleží, tyto záležitosti byste s ním raději neměla probírat úplně otevřeně.

Mohla byste si s tím totiž spíše ublížit než pomoct…

1) Je špatný milenec

Pokud vás to s mužem vašeho srdce a života tak úplně nebaví v posteli, je to samozřejmě zásadní problém. Vždy se ale dá řešit jinak, než tím, že mu to vpálíte z první do očí… urazíte ho tím a podstatně nahlodáte jeho sebevědomí. Mnohdy se pak bude sexu s vámi spíše vyhýbat, v posteli se pořádně neuvolní, a v tom nejhorším případě bude hledat „útěchu“ v náručí jiné ženy, která ho nebude za jeho postelové výkony kritizovat. Jestli s ním opravdu chcete dlouhodobý vztah, pracujte na společných sexuálních radovánkách pomalu a opatrně. Nebuďte přísná a netrpělivá, postupně to bude jen a jen lepší a nakonec budete zažívat chvíle krásnější než s kýmkoliv jiným! Buďte diplomatka.

Náš tip: Láska a sex podle znamení zvěrokruhu

2) Vydělává méně než vy

Ano, opravdu. Sice jsme v roce 2017, ale ve společnosti stále panuje obecný názor, že muž by měl být ten, který zajistí rodinu. Samozřejmě před ním nemusíte tajit, kolik vyděláváte, kor když spolu bydlíte. Je však důležité umět s touto situací pracovat a v žádném případě se nad ním nepovyšovat nebo mu necitlivě vaší situaci neustále připomínat. Věřte, že v dnešní společnosti pro většinu mužů stále není příliš jednoduché, když jeho partnerka či manželka vydělává více než on.