7. ledna 2019
Hlavně nepropadejte panice, je to úplně normální!

Spousta lidí má v životě období, kdy se do intimního soužití nehrne, a to ani pokud má stálý, šťastný vztah. Čím to může být?

1) Málo sexu

Opravdu tato úměra platí. Čím méně máte sexu, tím více o něj ztrácíte zájem. Říkáte si, že to je přeci hloupost. Když něčeho mám nedostatek, toužím po tom, u sexu toto ale neplatí úplně přesně. Každý z nás je originál, ale dá se říct, že pokud někdo přestane intimně žít delší dobu, je jeho touha po sexu nižší než u lidí, kteří mají pohlavní styk pravidelně. Snažte se nezanedbávat se a pracujte na tom, aby se vám ty krásné pocity při sexu připomínaly dostatečně často na to, abyste je nevytěsnila z hlavy.

2) Časté hádky

Nemusí se jednat o žádné „konflikty na nože“, při kterých po bytě létá nádobí. Každá menší rozepře však může být pro vaší mysl důvod, který vám znechutí myšlenky na společné intimnosti. A často se může jednat o úplné zbytečnosti. I z tohoto důvodu se vyplatí při společném soužití neřešit úplné banality. Zbytečně to zasévá zrnka negativity do vašeho vztahu, a to ve všech směrech. Vědci dokonce tvrdí, že drobné konflikty jsou pro libido více zničující než hádky, při kterých na sebe partneři křičí. Když si totiž problémy vyříkají, může to naopak jejich sexuálnímu životu prospět. Neustálé dohady jsou však velmi únavné.

Bude vás bavit: Jací muži po vás šílí podle znamení zvěrokruhu?