11. července 2014
Už se vám to také stalo? Váš milý přišel s nápadem, který vám vyrazil dech. Ještě teď se při vzpomínce na ten sexuální návrh červenáte. Máte to zkusit, vyprávět kamarádkám, nebo ho rovnou opustit?
1 / 3

Pokud budete slovo sexuální úchylka hledat ve slovníku, dozvíte se, že se jedná o psychiatrické onemocnění charakterizované poruchou sexuální preference. Někteří lidé se prostě jen tak nezvruší a své vzrušení potřebují vyvolat zvláštním jednáním. Zatímco ještě před lety se o neobvyklých sexuálních praktikách nemluvilo vůbec, anebo se špitalo něco o deviacích a úchylkách, dnes je všechno docela jinak. Dokonce někteří sexuologové slovo deviace nahrazují slovem variace.

Jednak to zní líp, a nemusíte si připadat jako úchylák. Jak tedy poznáte, co je a není normální? Říká se, že v sexu je dovoleno všechno, s čímž oba (všichni) zúčastnění dobrovolně souhlasí a neděje se tak za hranicí zákona (pedofilie, znásilnění atd.). Podle statistik se k sexuálním experimentům nejvíce uchylujeme někdy mezi 30 a 40 rokem věku. Co vás bude vzrušovat, totiž nemůžete  přesně vědět, dokud to nevyzkoušíte. A zkoušení tohoto typu začíná většinou později…

Na co jsme narazili my:   

Pomocníčci
Nejčastějším okořeněním sexuálního života je použití nějaké sexuální pomůcky. Ty mohou nejen přinést vzrušení, ale často také nahradit nefunkční orgány. Pokud má váš partner problémy s erekcí, může použít nejen vakuovou pumpu, ale také nástavec na penis. Ten vypadá jako kondom, ale je vyplněn hmotou, která penis zmohutní a prodlouží, případně má na sobě nejrůznější hroty a výběžky, které zlepšují dráždění.

Muži také s oblibou používají vibrační kroužky na penis, které se dají používat podobně jako vibrátor u žen, jen s tím rozdílem, že se nasadí ke kořenu penisu. Populární jsou také zaškrcovací kroužky, které se často používají společně s vakuovou pumpou. Nasadí se ke kořenu penisu, a tím se zabrání odtoku krve. Ženy zase mají rády umělé penisy z nejrůznějších materiálů (guma, umělá hmota, latex, sklo…). Oblíbené jsou také venušiny kuličky, či nejrůznější dráždidla – sací pohárky, vibrační vajíčka či vibrační kalhotky. To, co vás může v posteli zaskočit, je ale anální kolík, který se často prodává s popruhy nebo kalhotkami. Pokud partner projeví přání, abyste ho použila, rozmyslete se, jestli to zvádnete a určitě použijte lubrikační gel.     

1 / 3