29. prosince 2017
Dívá se vám při milování do očí, nebo vás mučí polohami, při kterých ryjete nosem v koberci? Podrobte milence cosmo testu a z jeho oblíbené pozice vyčtěte, kolik let lásky od něj máte čekat.

Ačkoliv vaše milostné hrátky začínají pokaždé jinak a váš drahý se dokáže překonávat ve vynalézání vzrušujících chlípností, zjistila jste, že vaše milostná bitva skončí pokaždé u jeho oblíbené polohy. Fakt, že se vás nejraději zmocňuje v pozici, v níž brousíte čelem o prostěradlo, neznamená jen to, že ho více uchvacuje váš zadek než vaše ňadra. Sexuologové tvrdí, že poloha, jíž dává přednost, může prozradit ledacos o jeho charakteru, povaze a dokonce odhalit, jakým směrem hodlá kormidlovat váš partnerský vztah. Nastěhovala jste si do postele konzervativního slušňáka, nebo odvážlivce, který si místo snubních prstýnků hodlá pořídit nové rogalo a vytáhnout vás na nebezpečný let? Odpověď najdete ve své ložnici.

Jeho oblíbená poloha: Klasika

Jak ho zradí: Evergreen mezi postelovými milostnými pozicemi. Vaše těla se mohou dotýkat, a zatímco on bude laskat vaše ňadra, vy se při cestě na vrchol rozplynete v jeho očích. Muži, kteří nedají dopustit na klasický styl, si potrpí na tradice. Touží vás svádět a ochraňovat a rozhodně si nechtějí do hnízda nasadit dračici, která hodlá lámat zaběhané pořádky. „Takoví muži mají rádi vše pod kontrolou, potřebují vést a udávat tempo. Vlastní pasivita jim nevyhovuje. Nebrání se přímému kontaktu, ve vztahu umějí být otevření, nevadí jim pohled z očí do očí a vlastní též dobré pozorovatelské schopnosti,“ tvrdí sexuoložka Hana Fifková. „Líbí se mi, že se mohu při milování kochat pohledem na krásné tělo své přítelkyně a zároveň regulovat milostnou jízdu tak, abychom se oba dostali do cíle společně,“ vysvětluje svoji náklonnost a dlouhodobou věrnost této poloze třicetiletý truhlář František.

Využijte ji pro sebe: Zkřižte nohy a kotníky se opřete o jeho hruď. Vaše boky se lehce nadzvednou a vy mu tak otevřete přímou cestu k bodu G. Odborníci také doporučují vyzkoušet vylepšenou variantu, kdy se necháte unášet do nebeských výšin s nohama rovně nataženýma, jako byste stála v pozoru.