8. května 2014
Zařiďte, aby láska mezi vámi jiskřila jako v době, kdy jste spolu teprve začínali chodit. Víme jak.

Možná věříte, že bláznivá zamilovanost vydrží chlapům tak rok, maximálně rok a půl. „Můj bývalý tvrdil, že mě po dvou letech už bere jenom jako kamarádku,“ stěžuje si třiadvacetiletá barmanka Denisa. „Sex byl u nás na programu nejvýš jednou týdně a ještě jsem měla pocit, že musím Petra do milování nutit. Místo aby mě pochválil, jak mi to sluší, ohlížel se na ulici po jiných ženách a komentoval jejich nohy. Možná to tak dopadne s každým chlapem.“ Podobný názor má spousta z vás. Odborníci přes partnerství se ale shodují, že každý milenec je schopný dlouhodobě prahnout po jediné ženě. Jeho touha ale funguje podobně jako oheň v krbu: aby mohla sálat, potřebuje stálý přísun paliva. I když váš drahý v poslední době poněkud vyhasl, následující strategie v něm znovu rozdmýchají vášeň.
Varování: Tyto taktiky způsobují sexuální smršť.

Vyslovujte jeho jméno
Možná mu připadají roztomilé všechny ty mazlivé přezdívky, které jste pro něho vymyslela, ale stejně má ze všeho nejraději, když ho oslovujete jménem. A zejména při sexu. „Funguje to jako afrodiziakum,“ potvrzuje třicetiletý fotograf Lukáš. „Když se s Klárou mazlím a ona mi začne do ucha vzdychat ,Luky, Luky’, hned bych ji povalil na zem a serval z ní oblečení.“ Tahle taktika spolehlivě zabere na každého. Vážně. Muži rádi soutěží a zároveň mají sklon o sobě pochybovat. Váš milovaný proto ocení každý důkaz, že je pro vás jednička.

Zvuk vlastního jména muže potěší při sexu, při mazlení, ale i při úplně obyčejném rozhovoru. Musíte však zvolit správný čas a správné místo. Pokud partnerovo jméno vyslovíte ve frontě v supermarketu nebo v přeplněném autobuse, bude účinek minimální. Tuto taktiku vyzkoušejte spíš v baru nebo až budete doma popíjet při svíčkách víno. Můžete mluvit o čemkoli. Téma není důležité, jde jen o to, abyste zřetelně vyslovila jeho jméno a dívala se mu při tom do očí. Povězte třeba: „Představ si, Honzo, že jsem dnes málem dala výpověď.“ I kdyby předtím pošilhával po televizní obrazovce nebo po servírce v minisukni, od tohoto okamžiku vám bude věnovat plnou pozornost.