9. dubna 2014
Všichni o něm mluví, ale málokdo prožívá to, co já. Závislost na sexu vás spoutá. Jste jako divoká šelma stále na lovu! Pokud nenajdete jinou cestu...

Jsem tvrdohlavá. Má tvrdohlavost může za to, že jsem se při rozvodu svých rodičů nepřidala na stranu ani jednoho z nich. Tvrdohlavost zapříčinila, že jsem nepřijala slepě hodnoty své generace. A teď, když tu ležím a stěží popadám dech, děkuji Bohu za svou neústupnost. Tantra, umění duchovní sexuality, mnohé z vás jistě v poslední době pokouší. Televizní pořady i mnohé časopisy vás přesvědčují, že může obohatit váš život víc než viagra, vylepšit vaše zdraví lépe než byliny a zažehnout plamen vašeho osobního osvícení.

Málokdo ale vysvětluje proč. Dokonce i odborníci poskytující solidní informace neuvádějí, co se se studentem tantry nakonec děje. Nebo je tantra jen omluvou pro sexuální požitkářství? Mé smysly však tančí. Proudy energie prolétávají nahoru a dolů podél mé páteře, zaplavují můj klín a vystřelují z konečků mých prstů. Těch několik hodin uběhlo jako pát vteřin. Ukojená v náručí svého partnera prožívám jeho pocity, znám jeho myšlenky. Naše těla se rozplývají v dokonalém štěstí. Cítím se jako bohyně – propojená se všemi ženami minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Jsem svůdnice, milenka, matka, sestra i opatrovnice.

Nový začátek
Můj život odjakživa ovládaly emoce. Mívala jsem deprese a pocity strachu, chvíle takové touhy, že jsem čekala, kdy se moje tělo rozletí na tisíce kousků. Kdyby mí rodiče nebyli zapřisáhlí odpůrci antidepresiv, určitě bych na své stavy dostávala hromady prášků. Žila jsem, jako žije mnoho lidí. Učili mě, že to, jak vypadám navenek, je mnohem důležitější, než jak se cítím uvnitř. Jako nejmladší z rodiny jsem se domnívala, že budu dělat vše správně. Chodila jsem slušně oblečená, neodhalená, ale ve skutečnosti jsem měla nutkání oblékat se jako kurva.

Naprosto frustrující pro mne byly neděle, kdy jsme se všichni nacpali do auta a jeli do kostela, kde jsme zpívali náboženské písně a recitovali modlitby. Myšlenky křesťanství, ač ve své podstatě možná správné, ve mně zanechávaly množství nezodpovězených otázek. Proč jsme ve své podstatě hříšní, a to dokonce už od samého narození? Proč je má sexualita špatná? Naštěstí jsem v pokoji svého staršího bratra narazila na filozofické knihy všeho druhu, ve kterých jsem se dozvěděla o východních náboženstvích, a ve svých šestnácti letech se seznámila s tantrickou učitelkou a jejím manželem.