30. listopadu 2010
Připravili jsme pro vás výuku sexu, se kterou nebudete chtít nikdy skončit.

Zapište se na erotické lekce, které vás připoutají k posteli a vy budete s chutí šprtat až do rána. V cosmo škole sexu totiž teče zábava proudem, paměť se nezadýchá ani po několikahodinové zátěži a tělo vám rozkvete jak pole heřmánku. Takže si připravte sešit na úkoly, zalehněte do postele a čtěte náš učební plán.

Pro začátečníky

Začněte zvolna a rozhodně ne až ve chvílích nejintimnějších. Drobné erotické narážky začněte pašovat do běžného rozhovoru. Pro zvlášť nesmělé se první pokus doporučuje prostřednictvím telefonu. Volá vám váš oblíbený, že by si dal v neděli svíčkovou? V toku svých slov udělejte pár vteřin pauzu a pak ho roztouženě naveďte, na co všechno by se dala omáčka použít. Sedíte spolu v kině, čekáte, až zhasnou, a nudíte se při ucucávání koly? Zadívejte se mu do očí, vyzývavě olízněte brčko a tiše vzdychněte. I když se tomu pak společně zasmějete, buďte si jistá, že jste ho vzrušila.

Úkoly: Procvičujte v nepřímé úměře k délce vašeho vztahu. Nová láska snese denní trénink, při delším vztahu stačí opakování dvakrát týdně, jinak byste mohla vzbudit podezření, že jste najednou někdo úplně jiný. Pro zpestření lze kombinovat s SMS vzkazy, erotickými hláškami vepsanými do jeho diáře nebo třeba kondomem vloženým mezi dva chleby, které si od vás nechal zabalit k svačině.

Pro mírně pokročilé

Slovní projevy přeneste na lože. Vymyslete si, že vás kamarádka z reklamní agentury požádala o pomoc při napsání erotického scénáře, vy jste přislíbila, ale teď si nevíte rady. Touto nebo podobnou lstí odblokujete své počáteční rozpaky a obavy vybalit na sebe své sexuální fantazie. Váš milovaný vám jistě s charitou rád pomůže a vy se tak dopátráte jeho tajných erotických přání. Druhý stupeň likvidace zábran spočívá tom, že ke svému původně tichému sexu přidáte dráždivý, leč decentní hlasitý manuál na obsluhu svého těla, plný prohlášení typu: „Moc se mi líbí, když….“ „Hlaď mě tady, nepřestávej.“ „Vzrušuje tě tohle?“ „Dělej to ještě chvíli.“ „Rychleji!“

Úkoly: Abyste v horkých chvílích netápala, sepište si dráždivá slůvka na papír a pečlivě uschovejte. Na všechno, co se vám s partnerem bude v posteli líbit, pak reagujte nejen zvýšenou intenzitou vzdechů, ale i sexy komentářem.