21. února 2017
Být milá je fajn, ale občas vám pomůže spíš ostrá reakce a hrubý slovník! Kdy?

1. Když vám vaše nejlepší kamarádka bezostyšně svádí přítele přímo před očima, líbá ho jazykem na pozdrav a prsí se na něj jako holub doupňák. Odpalte ji, potvoru!

2. Když vás šéf nechá mořit se celé hodiny s nezáživnou, ohavnou prací, obvolávat firmy, sjednávat objednávky, pídit se po dodavatelích – a na konci dne si vás jen tak mimochodem vychutná slovy: „Milá slečno, zapomněl jsem vám včera oznámit, že už to k ničemu nepotřebujeme.“

3. Když vám úplně cizí lidé na ulici naprosto bez vyžádání navrhnou, že byste měla přinejmenším pět kilo zhubnout nebo se alespoň nechat nově ostříhat/vyšetřit/nalíčit. Pošlete je urychleně do – prostoru! Jakým právem vám kazí náladu?

4. Když si soused pouští televizi na plné pecky, do telefonu huláká, že je ho slyšet až na Měsíci, ve tři ráno túruje vysavač, ale když si vy náhodou jednou zesílíte rádio, už si na vás stěžuje u majitele domu.

5. Když vaše láska přivede na romantické rande i svého nechutného kamaráda, místo oznámené večeře při svíčkách do vás lijí pivo v zakouřené putyce, vyprávějí fekální vtipy a pak vás namísto pozvání domů vysadí na tramvajové zastávce. Takhle mrhat vaším časem! Pozvěte je na polívku s projímadlem!