17. prosince 2013
Následující jednoduché triky nažhaví vašeho milence od hlavy až k patě. Dopřejte mu rozkoš, jakou ještě nezažil.
1 / 2

Jasně, pusou ho dokážete dostat až do nebe, ale nepodceňujte ani své ruce. Milence jimi můžete dráždit úplně jinak, takže se mu dostane rozmanitých podnětů k rozkošnickému sténání. Masírujte ho podle těchto tipů a máte ho navěky v hrsti.

Šimrejte ho

Bříšky prstů mu jemně přejíždějte od ramenou k břichu a pohybujte rukou křížem krážem, jako byste kreslila zubaté ostří. Jak se budete blížit k jihu, ucítí silné brnění ve varlatech. Až doputujete k pupíku, zmírněte pohyby a hlaďte ho odtud směrem dolů a zase zpět. Zvýší se tak průtok krve těmi nejintimnějšími partiemi. Výsledek? Pevnější erekce.

Nakrucujte s ním

Namísto klasické ruční práce zkuste toto: obejměte dlaní kořen jeho penisu, druhou ruku oviňte kolem vršku (podobně jako byste uchopila baseballovou pálku) a pumpujte rytmicky nahoru a dolů. Časem přidejte krouživé pohyby. Levou rukou točte doprava a naopak. Nikdy nezapomínejte na lubrikant – třeba olej.

Pulzujte

Rukou lze nejen hladit, ale i přitlačit. Vzpomeňte si, jaké blaho prožívá váš drahý, když zapojíte do hry pánevní svaly a pevně sevřete jeho průbojníka ve vagině. A jemné svalstvo na rukou dokážete ovládat mnohem přesněji než poševní svěrače! Do levé dlaně uchopte kořen penisu, z druhé ruky vytvořte čepeček podobný chobotnici a nasaďte ho pevně na špičku penisu. Potom pumpujte a zároveň pravou rukou točte po směru a pak zase v protisměru hodinových ručiček a jemnými stisky prstů masírujte žalud. Středem dlaně tlačte na hrot jeho kopí. Špička penisu je protkaná nervovými vlákny, takže tlaková masáž připraví vašeho spolunocležníka o rozum.

1 / 2