14. prosince 2013
Na co asi tak milý myslí, zatímco si spolu užíváte v ložnici? Na to, jak jste sexy a jaké má štěstí, že vás má? To taky. Kromě krásných myšlenek se ale chlapům občas honí hlavou i stresující pochyby, kvůli kterým si sex neužívají naplno!

Každému chlapovi se občas stane, že se mu v posteli moc nedaří. Jenže než aby přítel pátral, jestli jste si jeho chabého výkonu taky všimla, raději s vámi odsleduje všechny díly Twilight ságy a Sexu ve městě. Muži zkrátka špatně nesou, když o nich jejich přítelkyně pochybují. A tím spíš, pokud jde o sex.

Raději se budou užírat třeba i úplně zbytečnými obavami, než aby získali jistotu, která možná otřese jejich mužným sebevědomím. Připadá vám jako postelový břídil? Jste spokojená s jeho milostnou technikou? Divila byste se, kolik fajn chlapů se těmhle obavám poddává (i když samozřejmě dělají ramena a tváří se, že ne). Chcete partnera v posteli opravdu potěšit? Rozptylte jeho nejčernější obavy a ukažte mu, co a jak má v ložnici udělat, aby už o svém umění nikdy nemusel pochybovat.

1. obava: „Čeká, že vydržím dýl.“
Z čeho mají chlapi v posteli největší nervy? Možná se budete divit, ale dobrá polovina mužů se nejvíc bojí předčasného vyvrcholení. Sexuologové tak označují každou soulož, která trvá méně než dvě minuty, a pravdou je, že vydržet alespoň takhle krátkou dobu dá práci až třetině chlapů! Vašeho přítele se možná tenhle problém netýká, jenže jeho chlapské ego zaměřené na výkonnost (kterou v tomto případě odráží postelová vytrvalost) mu i přesto našeptává, že na délce styku záleží a nehodí se, aby chlap finišoval dřív než partnerka. Pokud milý vyvrcholí dříve, než měl v úmyslu, bude ho štvát pocit, že neměl věci úplně pod kontrolou.

Takový stres může zkazit postelové hrátky nejen jemu, ale i vám. Když se totiž přítel příliš zaměří jen na to, aby vydržel, přestane věnovat pozornost vašim potřebám. Jak mu pomůžete zmírnit napětí? Jakmile zpozorujete, že milý zatíná čelisti a svaly, sotva popadá dech a usilovně se soustředí na oddálení orgasmu, přejděte do pozice, která ho vzrušuje míň. Vyskočte na něj, zpomalte tempo přirážení a pohybujte se na něm spíš zepředu vzad. Muže to dráždí méně než pohyby nahoru a dolů, protože se snižuje tření, které spouští orgasmus. Také si mezi jednotlivými polohami můžete dát krátkou pauzu, kterou vyplníte hlazením citlivých míst, třeba krku nebo uší.