13. prosince 2013
I svou oblíbenou pozici si můžete užívat v ještě vzrušivějším provedení – máte-li odvahu zažít výbuch rozkoše!

Vy na zádech
Žhavý zlepšovák: Pojistěte si, aby vám partnerův penis při každém pohybu opečovával klitoris. Stačí, když dáte nohy k sobě a pevně v sobě dobyvatelovo kopí stisknete. Jestli toužíte po ještě těsnějším tření, překřižte kotníky.

Vy nahoře
Žhavý zlepšovák: Lehněte si na něj. Místo abyste na příteli rajtovala jako jezdkyně v sedle, předkloňte se, natáhněte nohy, celým tělem se k milému přitiskněte a pomalu se na něm kolébejte. Vaše citové a milostné propojení rázem zesílí a začne vás svádět k něžnému líbání, laskání a hlazení. Navíc se rozezpívá i váš knoflík slasti.

Zezadu
Žhavý zlepšovák: Chlapi zbožňují, když si při pronikání můžou užívat vzrušující výhled na vaše hýždě. Díky následujícímu triku bude sex na všech čtyřech víc bavit i vás. Skloňte se a opřete se čelem o jednu ruku nebo o polštář. Druhou ruku natáhněte za sebe a ukazováčkem a palcem obemkněte kořen milencova penisu. Díky téhle malé změně do vás bude milý pronikat v trochu jiném úhlu a zasáhne nejcitlivější místa. Navíc se do vás dychtivý milenec nezanoří příliš hluboko, takže vám nebude bolestivě narážet do děložního čípku.

5 odpovědí, které vám zlepší sex
Vychutnáte si postelové řádění ještě víc, až budete mít v pár věcech jasno? Čtěte žhnoucí informace.

❶ Otázka: Přítele zajímá, jak masturbuju. Neztrapním se, když přiznám pravdu?
odpověď: Určitě ne! Klidně mu ukažte, jaké pomůcky ráda přibíráte do sólové akce (vibrátor, salátovou okurku, tužku, svíčku). Čím chlípnější číslo předvedete, tím větší radost milenci uděláte. Odmění se vám náruživým přídavkem.

❷ Otázka: Drahý při sexu rád tvrdě přiráží, jenže mě hluboké pronikání bolí. Co s tím?
odpověď: Lehněte si na bok a požádejte ho, aby do vás vstoupil zezadu. V téhle poloze se zanoří jenom mělce a bude se muset pohybovat pomalu a opatrně, jinak z vás jeho náčiní vyklouzne.