9. prosince 2013
Čekejte změnu! Ženy v průběhu života erotický styl mění. Muži se milují pořád stejně.

Vás nejlíp nažhaví smyslná masáž, jeho rozvášní spíš chlípný film. Když zrovna potřebujete něžné mazlení, rozverně vás plácá po zadku. Vaše erotické choutky spolu prostě ladí asi jako vážná hudba a rockový nářez. Některé tóny vás však nepochybně spojují. A právě teď je objevíte. A jestli se v posteli chováte oba navlas stejným způsobem a jakémukoli překvapení jste už dávno zamávali na rozloučenou, dozvíte se, jak mazaně zaženete nudu.

Jaký jste sexuální typ (a on)?
mazlivka (mazel)
Sex považujete za vyznání lásky. Ani by vás nenapadlo zamířit do peřin s někým, do koho nejste blázen. Toužíte po dlouhých pohledech do očí, sladkých polibcích, nekonečné předehře a ještě delší dohře. Při milování zapomínáte na celý svět.

divoška (divoch)
Věříte, že když vztah nefunguje v posteli, láska jde ke dnu. Sex se vám hlavou prohání každou chvíli, ráda o něm mluvíte a často řešíte, jak byste mohla chlípné dovádění okořenit. Dobré milování = hodně poloh, pytel experimentů a gejzír orgasmů. Milujete erotické hračky.

potěšitelka (potěšitel)
Při sexu myslíte hlavně na jeho slast. Udělala byste cokoli, aby vám pod rukama euforicky sténal blahem. Jste skvělá masérka a mistryně v poskytování orálního sexu. Pokud na váš orgasmus nedojde, svět se nezboří. Příště to vyjde – anebo se potěšíte sama.

nejistá (nejistý)
Ráda sníte o zhýralostech, ale ani vás nenapadne představy realizovat. Stydíte se mluvit o sexu. Možná nemáte ráda své tělo – připadáte si moc macatá, vychrtlá, nesouměrná… Potřebujete spoustu lichotek, abyste se uvolnila.