6. prosince 2013
Čtyřicet věcí, které o sobě muži a ženy navzájem nevědí, a kdyby věděli, ušetřili by si spoustu zbytečného trápení.

Ano, muži a ženy jsou jako z jiné planety. Určitě jste si i vy aspoň jednou v životě podobně povzdechla, když jste narazila na komunikační problém mezi vámi a vaším partnerem, kolegou či nadřízeným. Neřešme tedy, zda jsou obě pohlaví schopna koexistovat, ale za jakých podmínek bude ono soužití nejméně bolestivé…

Co by ženy měly vědět o mužích

Něco jste se naučila od maminky, něco od kamarádek, něco z televize a filmu, leccos jste už zažila sama. A přesto často ty nejdůležitější moudrosti o druhém pohlaví pochopíme, až když už je vlastně nepotřebujeme. Jak by asi vypadal váš život, kdyby vám už s pubertou došlo, že:
1. Vaše krásná tvář, pěkná postava, sexuální magnetismus, kuchařské schopnosti ani jiskřivá osobnost nikdy nebudou stačit, aby se změnil.
2. Mohou však pomoci tomu, aby se nezakoukával jinde.
3. Seznámíte-li se s mužem, který by byl dobrým manželem, většinou zjistíte, že už jím je.
4. Opravdu existují takoví, kterým jde JEN o sex.
5. A opravdu na takového můžete narazit i vy (k vaší smůle nebo štěstí).
6. Chytrá a jemná podpora mužského ega je nutností pro všechny ženy, které touží po živoucím a zdravém vztahu s živoucím a zdravým mužem.
7. Říká-li muž, že to spraví, opravdu věří, že to spraví. Nechte ho to zkusit a odpusťte si jízlivé komentáře, až bude volat instalatéra.
8. Nejste automobil! Muže, kterého zajímá jen testovací jízda na vašem těle a emocích, máte právo vykázat ze své ložnice do pr…odejny automobilů.
9. K dobrému muži je radno chovat se dobře. K nedobrému se otočte zády a odejděte.
10. Maminčini mazánci souznějí jen s jedním jediným typem žen: jejich maminkou. Přeseknutí pupeční šňůry po třicátém pátém roce života se statisticky téměř nevyskytuje. Je-li mu tedy přes pětatřicet, nedoufejte marně, že se to změní.