25. listopadu 2013
Napříč všem sociálním vlivům a vymoženostem dnešní doby nás stále ovládají naše pudy. Pokud tedy hledáte partnera, který ve vás probudí zvířecí touhy, spoléhejte na svůj čich!
1 / 2

Máte několik kilogramů navíc, přibývají vám vrásky nebo máte pocit, že zkrátka nejste dost atraktivní? Pak se trápíte úplně zbytečně. Nic z toho pro živočišné partnerství a skvělý sex není primárně důležité. Tedy alespoň podle Američanky Judith Prays. Tato podnikavá raperka a filmová producentka z Kalifornie už přes dva roky organizuje takzvané feromonové seznamovací party po celých Spojených státech. A světe div se, výstřední nápad si u nezadaných získal nečekanou oblibu! Jeho popularita přitom stále stoupá. Na čem vlastně celá myšlenka stojí a co se na večírcích děje?

Rovnou za nosem

Neděste se, na feromonových večírcích vás nečeká žádné potupné očichávání cizinců, při kterých byste si museli připadat jako venčení psíci v parku. Tyto akce mají svá daná pravidla. To první a nejdůležitější je, že každý účastník seznamovacího večírku musí tři dny spát ve stejném bavlněném tričku. Parfémy a deodoranty nejsou povoleny a po každé noci se triko musí vložit do sáčku se zipovým uzávěrem a dát do lednice. Stejný sáček pak s sebou majitel přinese na seznamovací feromonový večírek, kde na něj organizátoři přilepí štítek s číslem (muži modrý, ženy růžový).

Všechno probíhá anonymně, takže každý zná jen své vlastní číslo sáčku, který je spolu s ostatními položen na stůl. ‚Seznamování‘ může začít. Všichni nezadaní pak očichávají jedno tričko po druhém. Padlo vám některé do nosu? Organizátoři akce vás s ním vyfotí. Všechny fotografie si pak můžete prohlédnout na projektoru a jakmile uvidíte někoho, kdo drží sáček s vaším kouskem oblečení, můžete s ním už na večírku zapříst hovor. Problém někdy nastane, když se party zúčastní tolik lidí, že se k dotyčnému nestihnete protlačit. Ani tehdy ale nemusíte zoufat, protože všechny fotky jsou ještě dodatečně vyvěšeny na Facebooku ve fotoalbu. Svého nápadníka tedy můžete kontaktovat i později.

1 / 2