25. listopadu 2010
Zlým snem nazývají chlapi jiné věci než vy. Co dokáže přítele ve snu vyděsit tak, že se probudí zalitý potem?

Přišel o práci

Nejčastější noční můra chlapů, kteří si zakládají na tom, aby vždy podali špičkový výkon. Muži se mezi sebou posuzují hlavně podle úspěchů v zaměstnání, takže chlap, kterého v noci pravidelně straší vidina, že přišel o místo, se nejspíš potýká s pocity vlastní nedostatečnosti. Ty se přitom nemusejí týkat jenom jeho kariéry.

Je v nebezpečí a nemá, kudy se z pasti dostat

Tenhle sen odráží jeho silnou potřebu chránit své nejbližší a může se objevit právě ve chvílích, kdy se do ohrožení dostanou jeho přátelé nebo rodina, třeba když se mu rozvádějí rodiče nebo se s jeho nejlepším kamarádem právě rozešla přítelkyně, s níž žil řadu let.

Drsně se porval

Pokud milý zažije ve snu fyzické napadení, znamená to, že se ve skutečnosti cítí pod silným tlakem. Nejspíš mu v práci dýchá na krk uzávěrka nebo se blíží termín, dokdy musí splatit dluhy.

Někdo mu naboural auto

Vraky automobilů či letadel v mužských snech typicky symbolizují pocit bezmoci. Partnerovi se takový sen může zdát, třeba když si uvědomuje, že už brzy nebude mít dost peněz na splácení hypotéky, a nedaří se mu sehnat práci.