29. října 2013
Nejlepší závodníci si vždycky prozkoumají terén, než nastoupí do ostré jízdy. Než se chopíte jeho řadicí páky, čtěte podrobný návod!

Žalud
– zvaný též vrcholek rozkoše. Jemná houbovitá boule představuje nejcitlivější bod mužského pohlaví. Rychlotip: Třete žaludem o poštěváček a lehce jím přejíždějte kolem milostného vchodu, dovnitř však vztyčený stožár nepouštějte. Přítel zešílí touhou a milostné napětí ještě vystupňuje jeho i vaše vzrušení.

Ústí močové trubice
– malý otvor na špičce žaludu. Právě odsud v osudný moment vystříkne lepkavá bílá tekutina.

Předkožka
– kůže, která kryje žalud. Při milování se samovolně shrne, aby umožnila lepší dráždění. Rychlotip: Než začnete milého jazykem laskat v rozkroku, vycucejte větrový bonbon – penis ho vzrušením zabrní!

Uzdička
– najdete ji pod žaludem na spodní straně pyje. Jde o hlavní bod, který si zaslouží vaši pozornost. Rychlotip: Pevně stlačte choulostivé místo jazykem a hlasitě zamumlejte nebo zasténejte, svému postelovému společníkovi poskytnete slastnou vibraci.

Pyj
– milostná rukojeť spojující žalud s varlaty. Obsahuje houbovitá tělíska, která se ve chvílích vzrušení naplní krví a kyslíkem, čímž zvětší svůj objem. Rychlotip: Při jízdě v poloze na koně stahujte a povolujte poševní svaly. Nečekaný stisk a tlak během průniku vydráždí vašeho oře k nepříčetnosti.