11. září 2013
I muži mají své – ložnicové obavy. Víme, co vám o sobě přítel nehodlá prozradit. Ani za nic.

Základní pochybnosti
Tváří se jako samec s velkým S, jenže ve skutečnosti se mu v hlavě rojí spousta pochybností. Jakých?
„Nemám ho moc malého?“
Jestliže se jeho úd nepyšní rozměry salátové okurky, pište si, že si váš drahý občas klade otázku: „Bude jí stačit?“ Z průzkumů vyplývá, že devět chlapů z deseti by uvítalo, kdyby měli o pár centimetrů delší penis. Přitom úroveň jeho milostného představení záleží spíš na tom, jak svého hlavního hrdinu umí režírovat.
Řešení: Sevřete jeho chloubu v dlani a obdivně proneste: „To je macek.“ Možná si budete připadat směšně, ale milenci zvednete sebevědomí.

„Co když se mi nepostaví?“
Občas se krasavec prostě nevztyčí. Vinu můžete připsat únavě, stresu, poruchám prokrvení (ty způsobuje třeba silné kouření) nebo třeba užívání některých léků. Většina mužů ale věří, že dobrý sex = hlavně pohlavní styk. Takže pokud jeho kamarád ve zbrani stávkuje, váš drahý si připadá jako cyklista, který se postavil na start závodu bez jízdního kola.
Řešení: Jestli vašeho drahého občas trápí tenhle problém, hlavně si z něho nedělejte legraci. Ani se nepokoušejte splasklého buřtíka hníst. Po ulehnutí do postele se soustřeďte na jiné části milencova těla – líbejte ho, dopřejte mu smyslnou masáž. Pak ho pobídněte, aby vás potěšil rty a jazykem. A slastným sténáním a vzdycháním mu dejte najevo, že si vede vážně skvěle.

„Baví ji to se mnou?“
Můžete v peřinách řvát jako lvice a v extázi mu rozdrásat záda do krve, ale stejně se bude v duchu pochybovačně ptát: „Líbilo se jí to se mnou?“ Nevěřte povídačce, že mužům jde v posteli hlavně o vlastní blaho. Je to jen pověra. Ve skutečnosti vás chtějí potěšit. A bojí se, že vás jejich výkon stoprocentně nenadchl.
Řešení: Mluvte s ním o sexu. Prozraďte, co vás rozpaluje a bez jakých praktik se naopak dobře obejdete. Když bude vědět, co od něj očekáváte, získá pocit, že má situaci pod kontrolou. Úzkost se zázračně vypaří, což se odrazí i na jeho postelovém elánu.