10. září 2013
Máte raději sex, nebo čokoládu? Nebojte se, nemusíte si vybírat. Dejte si prostě obojí najednou!

Čokoládu milujete a sex také. Tak proč byste si nevychutnala obojí dohromady? Právě teď k tomu nastává ideální doba. V létě jste nabitá energií, připravená na změny a toužíte experimentovat. Pokud chcete vyzkoušet něco, co se ve vaší ložnici ještě nikdy neodehrálo a co si oba opravdu užijete, sáhněte po čokoládových erotických pomůckách. Potěšíte chuťové i čichové buňky a navíc se i docela slušně pobavíte. Ukojíte touhu po sladkostech a spolykané kalorie zase rychle spálíte. V teplém ročním období máte zároveň zbystřené smysly, a tak si čokoládovou chuť a vůni maximálně vychutnáte. Bonus: Kakaová pochoutka působí jako spouštěč pohody a dobré nálady, takže se při sexu báječně uvolníte. Kakao je navíc odedávna považováno za afrodiziakum. Ještě před dvěma sty lety se čokoláda prodávala v lékárnách, protože se věřilo, že dokáže zlikvidovat problémy s potencí! I když vám dneska už žádný lékař kakaovou laskominu nepředepíše, italští vědci nedávno zjistili, že ženy, které mají rády čokoládu, dosahují častěji orgasmu. Čokoládové milování má samozřejmě i drobné nevýhody – těžko vyváznete s neposkvrněným povlečením a nejspíš budete po sexu od hlavy k patě lepkavá. Jestliže si potrpíte na totální čistotu, řešení je jednoduché: odstartujte čokohrátky v rákosí u rybníka nebo na liduprázdné pláži u moře. Až vás vzájemné olizování a ochutnávání přestane bavit, jednoduše se s partnerem vrhnete do vody a dáte si osvěžující koupel. Čtěte následující osvědčené triky, které rozpoutají ve vaší ložnici čokoládovou revoluci.

1. Sladká trasa
Pomůcka: čokoládová pomazánka
O co jde: Ráda byste drahému ukázala svá nejcitlivější místa, ale je vám trapné ho při milování poučovat? Místo abyste udílela povely typu „výš, kousek vedle, teď zase níž“, jednoduše na svém těle spouštěče slasti vyznačte.
Jak na to: Kakaovým krémem označte své body slasti. Pak požádejte partnera, aby po kopečcích čokoládové pomazánky putoval jazykem a pečlivě je olízal.
Kde to rozbalit: U rybníka na dece schované v rákosí. Nebo doma v posteli, ale v tom případě si lehněte do povlečení, na kterém vám zas tolik nezáleží. Skvrny od mastné čokoládové pomazánky totiž nemusí jít až tak dobře vyprat.
Proč se to zalíbí vám: Partner vás bude laskat přesně na těch místech, která prahnou po dotecích. Aby si mapu vašich nejcitlivějších míst uložil do paměti, nahlas ho povzbuzujte. Nešetřete vzdechy, sténáním a chválou. Muž při sexu potřebuje vědět, že si vede dobře.
Proč se to zalíbí jemu: Váš milovaný si pochutná a ještě se dozví, kde se vás má dotýkat, abyste mu pod rukama zněla jako dobře naladěná kytara. Každý muž ocení, když ho provedete po mapě svých spouštěčů rozkoše. Příště už je najde i bez čokolády.