2. června 2017
Za nejžhavějšími ženskými orgasmy stojí dobře prokrvený poštěváček. Proto je pro vaši erotickou vichřici tak důležité, aby ho váš vyvolený neopomíjel.

Většina mužů se ale bohužel potýká pouze s mlhavou představou, jak vám vlastně mají klitoris správně opečovávat. Často si ani neuvědomují, kde přesně začíná a kde končí. Netrápí je tudíž ani myšlenka, že při pouhém poševním průniku se s ním vůbec nemusejí dostat do kontaktu. Zaostřete proto jeho pozornost do svých nejcitlivějších míst a zaškolte ho v jemné erotické masáži, která vás katapultuje do nebe.

1. Lekce v anatomii

I když se to může zdát zbytečné, uchystejte mu sexy exkurzi po vašem rozkroku. Sexuchtivému partnerovi tak nejen dopřejete pohled, který se mu bude zjevovat každou noc před usnutím, ale navíc mu dodáte větší sebejistotu při žhavých erotických výměnách. Aby však nešlo o suchou roznožku a nezáživnou školní instruktáž, vyrukujte se svou dráždivou lekcí zcela nečekaně, když se spolu už hodnou dobu mazlíte. Uvelebte se tak, že mu poskytnete exkluzivní výhled na své intimní partie, a pak pomalu začněte s autoerotikou. Neustále se mu přitom dívejte do očí a v momentě, kdy se mu zorničky zúží vzrušením, začněte s prezentací, na niž do konce života nezapomene. Ukažte mu, kde přesně leží klitoris a jak s ním zacházet, a pokračujte popisováním i dalších částí svých genitálií. Vysvětlete mu přitom, jak dlouho se tomu kterému místu věnovat. Až mu vzrušením začnou vstávat vlasy na hlavě, vyzvěte ho, ať převezme otěže.

2. Slastné véčko

Poraďte svému favoritovi, ať při masírování vaší ústřední zóny udělá prsty véčko. Zahrne tak svou žhavou pozorností zároveň vaše stydké pysky i klitoris, který mu vyvstane mezi oběma prsty. Už samotný pocit, že obklíčil váš nejcitlivější orgán, vás zaplaví blahem. Prsty pak váš drahý může ve vrcholný moment spojit a intenzivně vám dráždit nejcitlivější místo. Přestože jeho pozornost se nezaměří pouze na klitoris, nebudete o nic ochuzena. Tento pohyb sám o sobě totiž stupňuje erotické napětí v okolních svalech, které se pak během orgasmu uvolní s takovou sílou, že se ukoušete blahem.