5. června 2017
Stačí chlapa správně chytit za hýždě a pevně se mu uhnízdíte i v jeho srdci. Jaké hmaty na něj zkuste a jak si vaše hrátky vyloží?

Saháte mu do kapsy

Jakmile mu do zadní kapsy džín vložíte dlaň, okamžitě zesílíte pocit vzájemné blízkosti. Jestliže milovaný právě prožívá perné chvilky nebo ho přepadla nervozita z nadcházející nepříjemné pracovní porady, zaručeně ho tímto intimním tahem dokonale uklidníte.

Dlouze ho tisknete

Pokud se prsty zaboříte do partnerových půlek na několik dlouhých vteřin, vyskočí mu v mysli jediná nutkavá myšlenka: zbavit vás co nejrychleji veškerého oblečení! Tento rozpalující hmat použijte, kdykoliv zatoužíte po vášnivě dravém sexu.

Letmo ho poplácáte

Nenápadné pohlazení po hýždích, zatímco stojíte ve frontě do kina, nebo jemné poplácání jeho pozadí při grilování s přáteli vašeho hřebce nesmírně potěší. Svým gestem mu totiž dáváte najevo, že na něj stále myslíte, ale přitom ho ujišťujete, že vám právě teď nemusí věnovat celou svou pozornost.

Silně ho plesknete

Chystáte se plácnout milence přes zadek? Předáte mu jasnou zprávu: „U kormidla v tomhle vztahu stojím já!“ Většinu mužů přesto dominantní signál vzrušuje, zbavuje je totiž aspoň na chvíli tíživého pocitu, že to musejí být oni, kdo naplánuje každou schůzku či postelovou akci a zodpovídá za její zdárný průběh. Plácnutí po hýždích je tohoto tlaku na malý okamžik zbavuje a váš milostný objev tak bude s lačnými ústy čekat na vaše další smyslné povely.