20. června 2013
Myslíte, že v postelové akrobacii vás už nic nepřekvapí? Omyl! Oprášili jsme Kámasútru a speciálně pro vás vybrali deset pozic, o nichž se vám nesnilo. Vyzkoušejte je ještě dnes v noci!

Žhavý diamant
Jak na to: Požádejte partnera, aby si lehl na záda a podložil si hlavu polštářem. Vyskočte mu na klín, jako kdybyste se chystala řádit v klasické poloze „na koni“. „Pak začněte pohybovat boky tak, jako byste jimi chtěla naznačit tvar broušeného diamantu: doleva, dolů, doprava, nahoru,“ radí jedenadvacetiletá studentka práv Eva.
Proč se to vyplatí: Hrot partnerova penisu vymete každé zákoutí vaší úžlabiny a rozezpívá i bod G. Ten se naplno rozezní pokaždé, když smýknete boky směrem „dolů“. „Rozplynete se blahem,“ tvrdí Eva. „Líbí se mi, že je do mě přítel celou dobu zabořený, místo aby klouzal dovnitř a ven.“
Bonus: Pomalé a soustředěné pohyby vás na rozdíl od zběsilého pumpování nahoru dolů neunaví, takže se můžete těšit na nekonečně dlouhý koncert něhy, slasti a intimity.

Sexy vyhlídka
Jak na to: Lehněte si na bok. Spodní nohu nechte nataženou; vrchní pokrčte v koleni. „Váš drahý si obkročmo klekne mezi vaše nohy. Vrchní končetinu vám nadzvedne tak, aby se mu kotníkem opírala o rameno. Pak do vás pronikne,“ vysvětluje dvacetiletá asistentka Helena.
Proč se to vyplatí: Muž zešílí blahem. Nejdřív ho nažhaví otevřený výhled na vaše nejintimnější partie, pak v něm zavaří hormony snadné pronikání. Jeho protáhlý potápěč podnikne tak hluboký ponor do vašeho těla, že si váš drahý bude připadat jako majitel nejdelšího penisu na světě. Zatímco on bude rozhodovat o rychlosti a razanci, vy můžete jenom blaženě ležet a surfovat na vlnách slasti. Pokud chcete jeho pracovitého vstavače ještě víc rozpálit, zatněte poševní svaly ve chvíli, kdy se do vás noří. Tahle poloha má ještě jednu výhodu – partner vás může dodatečně dráždit rukou nebo vibrátorem.