13. června 2013
Až dostanete chuť na milování venku, rozhodně se vyplatí mít po ruce deku nebo repelent. Kde vás ale tyhle hrátky nejvíc rozpálí, v jakých polohách si je vychutnáte a jak předejdete nezvaným hostům?

Tyhle kulisy zkuste

Na rozhledně
Výhody:
Když na vyhlídkovou věž vyšplháte ve všední den, existuje větší šance, že zažijete soukromí. Při milování si můžete užívat rozhled do krajiny, a protože budete široko daleko nejvýš, tak vás žádný slídil s dalekohledem nenajde. Dupání na schodech vás navíc včas upozorní, že se někdo blíží. Nebo můžete najít nejbližší posed, na který si vylezete.

Poloha: Vyberte s partnerem nejbližší lavičku, usaďte se zády k němu a pomalu se na jeho klíně pohupujte. O rychlosti a hloubce pronikání rozhodujte vy, zatímco milý vás může laskat na citlivých místech.

Co s sebou: Položte videokameru na parapet rozhledny a užívejte si vzrušující představu, že se na vás zrovna někdo dívá.

V plážové mušli
Výhody
: Sex na pláži ve filmech typu Modrá laguna nebo Odtud až na věčnost sice dýchá romantikou, ale ve skutečnosti vás čeká boj s pískem v rozkroku. A pokud nejste zrovna na pustém ostrově, může vás při divočení kdokoliv zpozorovat. Mnohem větší pohodlí a intimitu si užijete v plážovém stanu. Přístřešek funguje hlavně jako ochrana před větrem a sluncem, ale skvěle poslouží, když potřebujete soukromí.

Tip: Plážová mušle mívá jednu stranu otevřenou, aby v jejích útrobách nebylo horko. Obraťte skrýš směrem k dunám nebo útesu, kde kolem vás už nikdo neprojde.

Poloha: Posaďte svůj protějšek do tureckého sedu, vyskočte mu na klín čelem k sobě a nohama partnera obejměte. Čím víc se zakloníte, tím víc umožníte penisu dráždit váš bod G.