2. června 2013
Potřebujete ke svému vrcholu zvlášní péči? Vyzkoušejte naše varianty.

Z průzkumu sexuologů Weisse a Zvěřiny vyplývá, že 75 % Češek dosáhne vyvrcholení jen při každém druhém sexuálním styku. Jestli míváte s vyvrcholením při pronikání potíže, je nesmírně důležité, abyste do akce zapojila bod G a klitoris. Obvykle supíte k extázi nekonečně dlouho anebo na ni čekáte marně? Otestujte polohy, ve kterých partnerův penis útočí na vaše nejcitlivější místa.

Polštářová věž
Lehněte si na záda a podložte si pánev několika polštáři. Vaše jeskyně se dostane přesně do toho správného úhlu, ve kterém dokáže penis pronikat nejhlouběji. Přítel vám navíc bude kořenem svého kopí dráždit váš spínač slasti. Totální blaho zaručeno!

Sólo pro klitoris
Lehněte si na záda, zvedněte nohy a položte partnerovi chodidla na ramena. Milenec bude moct divoce pumpovat, zatímco vy si skvěle dosáhnete na poštěváček a pomůžete si k orgasmu sama.

Kovbojka v sedle
Jestli jste ráda nahoře, obraťte se k němu zády a osedlejte si ho obráceně. Penis do vás bude pronikat obzvlášť hluboko a bude vám připadat větší. Skvělá poloha, pokud máte milence s titěrným přirozením.