30. dubna 2013
Bavíte se s přítelem o sexu? Možná vám ale nesvěřuje všechno. O některých postelových obavách a speciálních přáních muži raději mlčí ze strachu, aby se před vámi neshodili. Tajnůstkaří ale marně.

Prožili jste spolu nádhernou vášnivou noc. Tedy alespoň vy to tak cítíte. Můžete si být ale jistá, že si i drahý užíval milování od první minuty do posledního slastného vzdechu stejně bezstarostně jako vy? „Vlastně si s Tomášem o našem sexu moc nepovídáme,“ připouští třicetiletá překladatelka Sylvie, která se svým přítelem chodí dva roky. „Samozřejmě tuším, co Tomáše vzrušuje a co míň, ale že bychom spolu sex rozebírali nějak do hloubky, to vůbec ne.“

Muži mají proti vám výhodu – seriály jako Sex ve městě nebo Zoufalé manželky se jim totiž postaraly o osvětu, takže mají více či méně jasno v tom, co ženy v posteli potěší a co zklame. Stejně tak i časopisy a weby pro ženy jim o vašich erotických zálibách a postelových nejistotách napoví víc než dost. Naproti tomu jste vy mnohem víc odkázaná na to, co vám o svých touhách prozradí přímo váš milý. A ten vám nejspíš nepoví všechno. Proč? Třeba z obavy, že by pak působil trapně, znejistěl vás, nahnal vám strach nebo byste pak všechno zatepla vyzradila kamarádkám.

„Bývalý se chtěl pořád milovat jenom potmě zezadu, až jsem měla podezření, že si na mém místě představuje jinou,“ přiznává studentka ekonomie Denisa. „Pak se jednou opil a vypadlo z něho, že se stydí za břicho.“ Páni tvorstva věří, že v posteli jsou od toho, aby konali, ne mluvili! Mezi svými kámoši ale postelové historky občas dají k dobru. A protože to o nich moc dobře víme, přemluvili jsme naše nejbližší chlapy, aby v řadách svých přátel vyšpionili, co si opravdu myslí o sexu s vámi.

Čtěte, jak čeští chlapi maskují své sexuální trapasy, po čem tajně touží a jaké dobré i špatné sexuální zprávy před vámi tají!