9. dubna 2013
Taky si při milování představujete někoho jiného? Klid, většina Češek je na tom stejně. Nahlédněte do fantazií jiných žen, inspirujte se jejich scénáři a zajistíte si orgastickou smršť.

Lenivě poleháváte na posteli, když najednou vás zezadu obejmou silné ruce. Začínají vám něžně masírovat prsa, postupně vás zbaví veškerého oblečení, a zatímco jedna ruka vám zajede do klína, druhá si stále pohrává s bradavkami. Zároveň cítíte teplý dech na šíji. Čísi jazyk vám laská uši a mezi půlky se vám vsune pevný úd. Začínáte roztouženě kroužit pánví, čehož tajemný cizinec obratně využívá. Několika jemnými pohyby si vás otočí a otevře si přístup do vaginy. Vám se tak naskytne pohled na urostlého krasavce, jehož oči blýskají slastí a jehož vztyčený penis míří přímo do vás. Orgasmus, který vás nakonec zaplaví, můžete přirovnat jenom k silvestrovskému ohňostroji. Vykřikujete slastí a váš partner řve. Teprve teď otevíráte oči a namísto opáleného cizince vás líbá váš dlouholetý přítel. Oba jste prožili prvotřídní milování. Vy jste si jenom pomohla svou oblíbenou fantazií.

Fantazie nejsou úchylka
Možná si i vy zpříjemňujete intimní momenty barevnými představami, které na vás působí jako afrodiziakum. Zatímco vašemu drahému stačí pohled na vaši nahotu nebo odvážné fotografie v erotických časopisech, vaše tělo potřebuje daleko důmyslnější podněty. Proto si – ať už sama při masturbaci, nebo s přítelem při milování – vymýšlíte různé scénáře, ve kterých vystupujete v různých rolích. Často i takových, které byste nejen nikdy nepřiznala, ale hlavně byste je prožít vůbec nechtěla. Spousta žen si například při sexu představuje, jak je znásilňována, nebo si na sítnici promítá sex se šéfem, který je přitom ponižuje. Takové fantazie často vedou k pocitům viny. „Existují i ženy, které si na erotickou fantazii netroufnou ani pomyslet, protože se to prostě nedělá. Erotické fantazie přitom nemá cenu si vyčítat,“ ujišťuje pražská sexuoložka Hanka Fifková.

„Neznamenají nevěru ani úchylku. Naopak vám otevírají spoustu nových možností. Obecně slouží k navození nebo zvýšení sexuálního vzrušení,“ dodává autorka knihy Erotické představy žen. Při sexu se dá samozřejmě myslet na různé věci. Myšlenky mohou od postelového dovádění lehce sklouznout k přemítání nad tím, co si dáte k večeři nebo jak proběhne zítřejší pracovní jednání. Jenomže to už se pak jenom těšíte, až přítel doheká na svůj vrchol, ale sama si příliš neužíváte. Proto se nebojte fantazírovat o neznámých mužích, polohách i situacích. Jejich obsahem se po vyvrcholení nemusíte vůbec zaobírat. „Tvrdit, že pokud žena touží ve fantaziích po ponižování, pravděpodobně byla zneužívaná v dětství, dost dobře nejde. Takhle se vykládají sny, nikoli fantazie,“ vysvětluje sexuoložka Fifková. Proto se s chutí pusťte do představování. Sebrali jsme pro vás erotické trháky, kterými se můžete inspirovat. Čtěte a fantazírujte!