8. dubna 2013
Ale ano. Nejen sluší, ale umí i vzrušovat. Vás oba. Prověřte.

1. Hra na schovávanou
Jak na to: Zavažte svému milému oči šátkem a překvapujte různé části jeho těla. Sajte mu bradavky, lízejte vnitřní stranu stehen nebo mu masírujte hýždě. Když nebude vědět, na jakém místě ho oblažíte příště, zešílí blahem.
Kdy: Jako zahřívací kolo.
Proč: Se zavázanýma očima objeví váš milenec nové erotogenní zóny. Bude totiž donucen nastražit ostatní smysly, a lépe tak odhalí, co je pro něho to pravé ořechové.

2. Policejní akce
Jak na to:
Připoutejte zadrženého k pelestím postele a neomezujte se přitom pouze na ruce. Upevněte i jeho nohy, každou do jednoho rohu postele. Bude vám vydán na milost a nemilost.
Kdy: Když už se mu bude chtít přejít k věci a vy si ještě budete chtít hrát.
Proč: Umučíte svého drahého slastí. Jestliže se například skloníte k laskání jeho penisu a před oči mu vystrčíte své pozadí, vzrušíte ho natolik, že jeho přirození bleskově naroste do velkých  rozměrů. Pořádně ho tak potrápíte, protože se při tom nemůže nijak hýbat. Dopřejte si ten pocit.
Variace: Přimějte svého partnera, ať pro změnu přiváže on vás.

3. Na slepou bábu
Jak na to:
Nechte si od svého přítele zavázat oči a pomalu přejděte do pokleku. Pak mu poslepu nahmatejte genitálie a pusťte se do orálního díla.
Kdy: Těsně před akcí.
Proč: Stačí, když se na chvíli zadívá, jak se oddáváte sacímu reflexu, a v jeho dolní polovině to okamžitě vyvolá extatickou reakci.