4. dubna 2013
Hřejete se spolu pod peřinou poprvé, nebo už máte za sebou bezpočet postelových klání? Následující předskokanské tipy spolehlivě zabijí jak trému, tak nudu. Vyzkoušejte je a znovu poznáte, co je to sex.

Je to tak. Milování bez dlouhé a nesnesitelně slastné předehry je jako nakupování bez peněz. Jenomže spoléhat stále na jednu nebo dvě osvědčené techniky rozhodně není klíčem k orientálním rozkoším. Vyzkoušejte si na vlastní kůži všech dvacet sedm osvědčených tipů na předmilostné hrátky a udržíte sebe, partnera i ložnici ve varu na celá léta.Když je to poprvé: Ráda tě poznávám

Jestliže s nějakým chlapem spíte poprvé, vzrušením mu nerozepnete ani košili. Natož poklopec. Abyste první společnou noc nemusela poslat do říše zapomnění, předehru nesmíte za prvé skončit předčasně, ale rozhodně ani  přehánět. Správně stupňované vzrušení, počínaje zrychleným tepem a konče orgastickým vytím, však vyžaduje opravdu dobrou přípravu.1. „Čerstvě povleču postel, po celé ložnici rozestavím svíčky a nastříkám svůj oblíbený parfém,“ prozrazuje pětadvacetiletá potápěčka Sára. „Tenhle úklid ve mně vždycky probudí sexy náladu.“2. Jděte na to p-o-m-a-l-u. Možná byste z něj nejraději strhala šaty. Zadržte! Až mu sundáte tričko, držte mu ruku těsně nad tělem, aniž se ho dotýkáte. Vytvoříte tak statický náboj, který bude vnímat jako jemné brnění. Pak ještě minutu vyčkejte, než mu konečky prstů jemně přejedete dolů směrem k tříslům.3. Načrtněte mu ňadry na těle erotickou pěšinku. Přejíždějte mu prsy pomalu dolů a nahoru po zádech, pak se přesuňte dopředu a obkružte mu špičku penisu ztvrdlou bradavkou.

4. „Jednou mi přítelkyně pravou rukou pevně sevřela vztyčený penis a levou mi jemně hladila hruď a břicho. Přitom se postupně přibližovala k mému pohlaví. Vzrušením jsem mlátil hlavou o pelest jak epileptik,“ svěřuje se osmadvacetiletý řidič Adam.5. Pokud jste s čerstvým úlovkem přežila první večer, využijte následujících pár týdnů k výpravám za rozkoší. Čím více oddálíte vlastní spojení, o to větší tlaková vlna slasti vás smete z matrací.