8. března 2013
Práce, partner, rodina... Nevíte, kam dřív skočit, a na sebe už nemáte ani chvilku. Zkuste najít světlé okamžiky ve svém běžném dni a trochu si je užít.

Říká se, že pokud budete milovat sama sebe, budou vás milovat všichni okolo. Jak jednoduché – od teď už se neobětuji svému partnerovi, dětem, nebudu poslouchat své rodiče a začnu se rozmazlovat… Půjde to vůbec? A teď nemyslíme to, že si koupíte drahou kosmetiku, navštívíte nejbližší wellness a zajdete na luxusní večeři.

Jde to i jinak:
Ráno si nařídím budíka o čtvrt hodiny dříve
Zní to příšerně, ale zkuste se ráno probudit a namísto zamáčknutí budíku s pocitem, že vás čeká příšerný den, se začněte převalovat. Zavřete oči a představte si sebe, jak se procházíte po pláži, nad vámi svítí sluníčko. Zkuste si zalézt pořádně pod peřinu a pocítit teplo a představit si pocit, jak vám jde světlo do očí. Poté se přitulte ke svému partnerovi a probuďte ho jemným polibkem. Poděkujte za další krásné ráno a pak teprve otevřete oči…

Vylepšete koupelnu
Někdy i maličkosti dokážou divy. Máte sen mít koupelnu laděnou do zelena, tak proč byste si nemohla koupit několik kytek (mohou být umělé) a pár doplňků ve vysněné barvě. Zelená uklidňuje, a tak si dopřejte luxus v podobě zeleného tekutého mýdla a šamponu stejné barvy. Jako doplněk zvolte zbrusu nový kelímek-stojánek na zubní kartáčky. Do rohu vany umístěte aroma lampičku. Večer se bude hodit, až si vlezete do vany se svým miláčkem.

Snídaně vás nakopne
Sedněte si do kuchyně s hrnkem lahodné kávy a do konvičky si nalijte mléko. Na talíř naservírujte pečivo, máslo, sýr a med. Řekněte příteli, ať si přisedne, a podejte mu hrneček s kávou. Usmívejte se a těšte se na celý den. Že to přítel nebude chápat? Jakmile se změníte vy, začne se měnit i on. Proč se nerozmazlit jako v hotelu?