31. října 2010
Sníte o tom, zahrát si na služku, která se musí poddat sexuchtivému pánovi, nebo třeba na osamělou ženu, která v baru podlehne tajemnému cizinci? Nejste v tom sama... Tyto sexuální hry mají dokonce svůj název. 

Říká se jim role playing, tedy hraní.

Může to být třeba takhle: Pan Novák přijde večer z práce domů a paní Nováková oblečená do se­xy sukýnky a podvazků právě šůruje podlahu. Pan Novák se podívá na její poodhalený zadeček a zahuláká: „Jaktože nemáš uklizeno! Neříkal jsem, že až se vrátím, bude byt jako klícka?!“

Chytí paní Novákovou za vla­sy, ohne si ji přes koleno a naplácá jí na holou. A pak si ji vezme přímo na té nedomyté podlaze. Ne, na pana Nováka skutečně není třeba volat policii a paní Nováková neskončí v kanceláři Bílého kruhu bezpečí jako oběť domácího násilí. Na­opak, bude velmi spokojená. Protože jí tím pan Novák splnil její dávný sen. Přesně podle scénáře, který si pár dní předtím naplánovali.

Pravěká žena

I když vám občanku vydali už před řadou let, neznamená to, že si jako dospělí nemůžete hrát. Dětské hry na piráty, indiány, na princezny, na školu ne­bo na sestřičky jsou často předobrazy našich sexuálních fantazií, které nás pak provázejí až do konce života. Jsou s ná­mi, když ležíme sami v posteli a můžeme si beztrestně představovat všechno, co chceme, a být, kým chceme. Ovšem, představy jsou jenom slabým odvarem toho, když si člověk zkusí svůj vzrušující sen s partnerem zahrát doop­rav­dy.

Hra na sexuální role je momentálně velká móda, z níž se stává i stále větší byznys. Pro svou roli už totiž můžete mít vše, po čem vaše srdce či jiné orgány prahnou. A pokud vás to vzrušuje, můžete si hrát s partnerem na cokoliv. Na policistku a neposlušného řidiče, zámeckého pána a jeho komornou nebo zdravotní ses­třičku a jejího pacienta, jeptišku a vilného duchovního…

„Ženy k nám do agentury přijdou nejčastěji, když má pár výročí nebo když má partner narozeniny, aby si vypůjčily převlek, který udělá muži radost,“ říká spolumajitelka půjčovny kostýmů Agentura Carneval Pavlína Čermáková. „Nejvíc frčí pravěká žena, což je hodně úsporný kostým složený z cárů kůží, přepásaný tenkým páskem. Nebo komorná. To je zase typický černý obleček s krátkou černou sukýnkou, síťovanými punčoškami nebo něžně bílými punčochami s krajkou nahoře a bílou zástěrkou s čepečkem,“ popisuje nám.

Dámy si ale často berou i jeptišku, Červenou Karkulku, Sněhurku, mažoret­ku, zdravotní sestřičku či kapitánku letadla, vojačku nebo policistku. V půjčovně se však nikdy dlouho neohřeje ani kostým s názvem ‚sexy dračice‘ z červeného latexu s bičíkem nebo ‚gangsterka‘ s pánským kloboukem a pistolí za pasem. Půjčit si ale můžete třeba i sexy čarodějnici nebo Heidi, což je zase kostým, který jako by vypadl z dvacet let starého erotického filmu o Tyrolkách v kroji s hlubokým výstřihem a s dirndlem.